2-ри рожден ден-къде?

  • 454
  • 1
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Къде според вас е най-добре да се празнува 2ри рожден ден. Единственото, което искаме е дъщеря ни да го отразнува със своите приятелчета-10-тина дечица на възраст от 3 до 10г. За клуб много трудно намирам вече свободни часове-за 2 ноември вече всичко е заето, а и такава цифромания е, че не знам дали има смисъл един рожден ден да ни излезе 300лв. Освен това Елена е най-малка, аз така или иначе ще трябва все да съм край нея, та дали няма да е по-добре у дома.....Незнам......?Мислех да каня кетъринг у дома, ама 10 деца, 10-тина родители, че и тия от кетъринга да се мотаят наоколо-то за децата ще има ли пространство да играят...Не сме натясно в 100квадрата, но все пак

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Клуб.  Peace Аз съм им привърженик. Рожденият ден на Калоян - това лято го направихме в Страната на чудесата. Много го харесвам този клуб и не мисля, че ми излезе скъпо. Цялата сума беше 200 лева, като това включваше тортата и четири плата сандвичи, парти кюфтенца и плодови шишчета за почерпка на родители и деца и безалкохолни и кафе. Плюс разбира се наемът на залата.
Оценявам труда и времето си на повече от тези 200 лева, а и в клуба децата си играха и забавляваха чудесно. На рождения ден присъстваха 8 деца и към 15 родители.

Общи условия

Активация на акаунт