Случвало ли ви се е такова нещо?

  • 616
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Момичета, моля ако някоя знае защо се случва така да ми каже.
Направих инвитро, неуспешно за съжаление и чакам да ми дойде втория цикъл след това за да използвам замразените ембриони, само че не ми идва, имам вече 5 дни закъснение при напълно редовен цикъл, какво става незнам, много изнервена се чуствам и подута същевременно.
Ако някой знае каква може да е причината, моля да ми каже, док ми каза че било нормално, сигурно аз се притеснявам излишно но се чуствам адски напрегната.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
А тест направи ли?

# 2
  • Мнения: 30
Не съм правила, няма как да забременея без докторска намеса, нямам тръби, отстранени са при извънматочни бременности а и вчера ходих при доктора, той каза че всичко изглеждало наред но аз не съм имала до сега такова закъснение на цикъла освен при неуспешните бременности.

# 3
  • Мнения: 356
Закъснението да не е нещо на хормонална основа при терапията преди ин-витрото?

# 4
  • Мнения: 30
Знам ли, стандартните хормони съм пила, които дават при инвитро.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз имах закъснение на втория цикъл след ИКСИ-то.След това всичко си тръгна по старому.Дано скоро ти дойде,не се притеснявай щом си била и на лекар.

# 6
  • Мнения: 4 733
 Вероятно е заради хормоните, не се изнервяй. Иначе и аз питах и ми казаха че до 2-3 дни след теста трябва да дойде цикъла. Успех ти желая при втория опит!

# 7
  • Мнения: 30
Благодаря ви момичета  Hug
Сигурно ще ми дойде до няколко дни ама понеже винаги се шашкам като нещо не ми е наред в тази насока чакането ме изнервя.

Общи условия

Активация на акаунт