Новогодишно фирмено тържество Варна

  • 1 782
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
Моля, дайте ми предложение за място, където мож да се направи новогодишно фирмено тържество, където има не само ресторант, но и хотелска част. Хотелската част да не е с по-малко от 40 места. Ценита да са приемливи и да не е по далече от св. Константин и Елена, най-много да Златните /имам предвид, да не е отдалечено на повече от 20-30 км. от Варна/.

Миналата година бяхме в Камелия, но тя ни изигра кофти номера и се разочаровахме. Иначе като обстановка и цени ни допадна. Нещо от този род търсим!

Благодаря на отзовалите се!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 478
Мога да ви предложа комплекса Хаджи Кольо в с.Приселци.
Механата и градината(дори през зимата) са прекрасни и отношението към клиента е много по-специално отколкото в Камелия може да бъде.
Единствено не съм сигурна дали хотелът има капацитет от 40 места.
Ако искаш,пиши ми на ЛС да ти дам телефон .

# 2
  • Мнения: 4 335
Две години фирменият ни банкет за нова година беше в ресторант Копитото,св.Константин и Елена.Капацитета е много голям(незнам точно Embarassed),кухнята е добра,имаше и други баккети и беше много забавно,има и жива музика. Peace

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Никова къща,по пътя за Виница имат невероятна кухня и обслужване ,но незнам как е с легловата база...

# 4
  • Мнения: 2 018
Момичета, много ви благодаря за предложенията!   bouquet


Ще се наложи да и посетя някои от местата.

Мислех си и за Никовата къща, но не знаех, че има и място за преспиване. Ще проверя.

Все още събирам идеи!  Peace

# 5
  • Мнения: 4 335
В Никова кьща няма леглова база.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Сещате ли се колко излизаше 1 куверт в Копитото и Камелия?

# 7
  • Мнения: 4 335
В Копитото,като се уточните какво ще е менюто,казват и куверта.Може само салатите да се уточнят предварително,а другото да се порьчва на масто Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 786
В Копитото,като се уточните какво ще е менюто,казват и куверта.Може само салатите да се уточнят предварително,а другото да се порьчва на масто Peace

Ясно, забравих да питам ако е включена и нощувка.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 335
Честно казано незнам изобщо как стоят нещата с нощувките.
Но,ако те интересува,имам визитка,мога да ти дам телефона.Предполагам,че,ако се обадиш ще ти дадат всякаква информация Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Честно казано незнам изобщо как стоят нещата с нощувките.
Но,ако те интересува,имам визитка,мога да ти дам телефона.Предполагам,че,ако се обадиш ще ти дадат всякаква информация Laughing

Сигурно ще ми дадат.  Laughing Ако не те затруднявам, искам телефона на лични.

Общи условия

Активация на акаунт