Рошав килим под кухненска маса

  • 15 605
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Пиша с молба някой да даде малко инфо.
Много ми харесват,така модерните напоследък рошави килими.
Но...., моят апартамент е такъв ,че трапезарията и холната част са в едно помещение.И тук сега е проблемът-ако сложа рошав килим в холната част трябва да сложа такъв и под кухненската маса.Има ли някой, който го е направил и как се чувства и справя с почистването.
Ще съм благодарна да пишете ,защото ми предстои да взема решение до няколко дни.  bouquet

# 1
  • Мнения: 646
Доста трудно. Аз имам , но са малки - около леглото в спалнята. Хубавоте е че като са малки ги тупам без проблем, но пък не пада всичкият боклук и след това лазейки по него събирам с ръка. Мисля ,че не е добра идеята. Вземи си нещо лесно за почистване, че в кухнята стават бели - може за разлееш нещо, да се настъпи и размаже  храна. Ако има деца пък изобщо не го мисли, а се отказвай колкото и да ти харесват. Прането също е трудно.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дай да го видя колко е рошав този килим

# 3
  • Мнения: 646
Нямам време да търся, но нещо такова:
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/10093942

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
За шаги килим ли става дума? Ако да не е удачен за кухня, ще събира трохи, а и не с епочиства много лесно. Защо трябва да имаш килим под кухненската маса, като имаш в холната част не разбрах?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само проблеми ще имаш с този килим ...

# 6
  • Мнения: 18 542
Щом толкова много искаш рошав килим, сложи само в хола, а под куненската маса не слагай нищо  Peace

# 7
  • до морето
  • Мнения: 494
Щом толкова много искаш рошав килим, сложи само в хола, а под куненската маса не слагай нищо  Peace
Аз мисля да направя точно така.

# 8
  • Мнения: 4 187
Имам рошав килим от естествена кожа в хола, понякога ядем на ниската маса там.... събира доста боклуци, не мисля че идеята е добра. Моят е малък и не е труден за поддръжка , но все пак.....

Само да допълня , че и аз под кухненската маса нямам нищо.

# 9
  • Мнения: 3 770
И аз не виждам защо трябва да слагаш и на двете места килим , нищо че са в едно помещение ! Щом искаш сложи само в хола.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 603
Не се сещам за по-неподходящо място за рошав килим от "под кухненската маса". Представи си само как ще пускаш прахосмукачка след всяко хранене, а когато нещо капне ще трябва и да търкаш ooooh!.

# 11
  • Мнения: 11
и аз не ти го препоръчвам,трудно се почистват и постоянно се тупат.

# 12
  • Мнения: 1 558
Въобще не е подходящ за под кухненска маса.
Само в холната част би било идеално.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 По същия начин е и при нас - космат и рошав килим в "холната" част и същия в трапезарията. И отгоре на всичко и двата са бели, за ужас на родата, дошла да огледа новия апартамент  Laughing. Аз обаче много си ги харесвам, уютно ми е и не срещам никакви затруднения с почистването - не минавам с прахосмукачка след всяко хранене - няма никакъв смисъл, никой от нас не ръси трохи по пода, ако се случи си ги обираме на място. Капвала съм кафе върху единия килим - изпрах си петното на място - не е толкова сложно, не е и толкова трудоемко. Признавам, че първоначално и аз имах резерви, но се оказа, че килимите ми нито са пълни с остатъци от вечерята, нито са замърсени.

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 17:55 от Marid

# 14
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
aaa....не си връзвай здрав пръст...аз не бих си сложила  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт