Кашлица след операция на трета сливица

  • 5 004
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте.Миналия понеделник махнахме третата сливица на сина ми.Всичко мина долу-горе нормално.След операцията малкия взе малко да понакашля и доктора на контролния преглед каза,че гърлото е разранено от тръбите които са вкарвали в гърлото му и от там е кашлицата.Добре,но от вчера кашлицата започна да се засилва.Някой друг имал ли е такива проблеми и как се е справил.Много съм притеснена тай като гърлото му е още разранено от операцията и не искам да си мисля каква мъка му е като кашля

# 1
  • Мнения: 2 005
Нас като ни оперираха имаше едно такова детенце , което кашляше и беше на АБ и сиропче за кашлицата. Това го знам от майката . Извадиха му третата сливица и той продължаваше да ги пие и незнам какво е станало , защото ние си тръгнахме , а те останаха , понеже се получиха малко усложнения при тях по време на операцията , мисля че го оперираха Христов и Шиваров  ... newsm78 Нищо ли не ви предложи лекаря? Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При малкия кашлицата се получи дни след операцията Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 005
Как сте , мила ? Кашлицата не намаля ли ... newsm78 И синът ми два дни след операцията се закашляше , но това отмина ...Като казах на дежурния лекар , той каза че е нормално , все пак било рана и от упойката някви тръби слагали в гърлото и сигурно нещо сега го дразнело , но мисля че нормално беше да му изпишат някакво сиропче Амброксол ... Rolling EyesМен като ме оперираха и нали са ме интобирали и след операцията ми бяха изписали сироп Амброксол , за дразнещата кашлица  Thinking Те най- добре си знаят -лекарите ...
Ти не го ли заведе на преглед и да кажеш ? А , кой го оперира детенцето ?
Дано сте по - добре  Hug Ние утре ще ходим на преглед при Габровски , дано всичко е наред  Praynig

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,в началото беше слаба кашлица и на мен точно това ми обясниха,че е от тръбите.Чак към 7 ден тръгна силната кашлица.Получих обяснение най-накрая докато са го интобирали са върнали секрет в дробовете.Сега му давам отхрачващ сироп и казаха че ще се оправи,но трябва да го пазя да не пипне някой вирус,че ще стане страшно. Русев го оперира,но не мисля че е грешка на оператора.Покрай нас има още две дечица,които долу-горе заедно ги оперираха при Габровски.И те имат същата кашлица,едната майка е получила същото обяснение и се поуспокоих малко Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 005
Ох, милото  Sad Стискам палци скоро да се оправите  newsm10 Ние утре ще идваме до Варна на преглед при Габровски и се моля всичко да е наред  Praynig

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Наред ще е не се притеснявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт