Препоръчайте ми детски лекар (хомеопат) в София.

  • 14 048
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Поредната тема, за което се извинявам предварително.

Кратка предистория - допреди месец дъщеря ми (на 1г. и 9 м.) не беше боледувала. Изключвам 2-3 хреми и температури, които са минавали за 3 дни с малко Панадол и Стеримар.

Обаче тръгна на ясла, аз тръгнах на работа и първите сополи ни изпратиха в болница на кислород и системи 2 дни в интензивното и още 4 дни в нормалното отделение с диагноза пневмония. Изписаха ни, но от силните лекарства получи повръщане, разстройство, вдигна температура и се обрина цялата със зловеща екзема. И отново в болница на урбазон и системи. Сега е на антихистамин.

Аз съм патка заспала, защото още преди половин година, когато ми направи обрив, трябваше да потърся второ мнение, ама аз не знам защо се доверих на педиатърката, която изписа Зиртек и Адвантан и дерматитът се скри, а аз махнах леко с ръка. Сега имам вътрешното усещане, че нещата са свързани и се обвинявам, че още тогава не потърсих друг лекар.

Не разбирам от хомеопатия, не съм се сблъсквала никога с тази наука, но търся лекар, който да погледне общо на цялостното развитие на ситуацията и да предложи подход и лечение. Струва ми се, че в момента дъщеря ми бива лекувана на парче, срещу конкретната причина и нещата излизат от контрол, вместо да се подобряват. Няколко лекари я гледаха, различни теории извадиха, но заключението им все беше - антибиотици и урбазон. Нещо в мен се бунтува и ми говори, че не е логично за различни причинители да има еднакво лечение.

Така че очаквам съвет за лекари в София плюс инфо къде се намират, какво е приемното им време и какви са тарифите им (доре-долу, да съм подготвена).

Благодаря предварително на всеки отзовал се.  bouquet

# 1
  • Мнения: 182
Аз водих малкия при Петър Найденов, в Дианабад, тел. 0888 540 442. Потърси в гугъл - има сайт. Успех!

# 2
  • Мнения: 68
И аз съм в търсене на добър хомеопат за дъщеря ми която е на 3 год. и има проблем с третата сливица.  Ще съм благодарна на всички които са се справили с този проблем при техните хомеопати да ми дадат координати.

# 3
  • Мнения: 237
Препоръчвам  МЦ Хирон.
Адрес: гр.София, бул. Александър Стамболийски 34
Тел. 02/9819310

Там ще ви кажат цените, че скоро не сме ходили. Има и абонамент, щом сте от София. Има дежурни лекари през почивните дни.
Ние сме при д-р Вилма Михайлова, педиатър е. Много съм доволна.
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 095
Ние също сме при д-р Михайлова в МЦ Хирон. Ако отсъства или е заета има и други лекари, при които може да се отида. Работи с екип и ако не си доволен от един, можеш да се преместиш при друг лекар.

# 5
  • Мнения: 7
Ние водихме малкия при д-р Атанас Гълъбов. Също има сайт с координатите и като напишеш " д-р Атанас Гълъбов" ще излезе.
Взе ни 30лв. Синът беше на 7 мес. с бронхиолит, лежахме в болница-никакво подобрение,след 1 мес. пак искаха да ни вкарат в болница, обаче аз не се съгласих и го заведохме при него. Мога да кажа, че още след първия прием на капките кашлицата спря, а свиркането на гърдите отшумя в течение на 2 седмици.

# 6
  • Мнения: 840
Д-р Атанас Михайлов
Направи ми много добро впечатление от "Часът на мама". Едни близки приятели го посетиха наскоро и останаха много доволни. В момента обмислям да отида и аз идните седмици(че графика му е малко натоварен) и после ще пиша как е Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 249
Д-р Атанас Михайлов
Направи ми много добро впечатление от "Часът на мама". Едни близки приятели го посетиха наскоро и останаха много доволни. В момента обмислям да отида и аз идните седмици(че графика му е малко натоварен) и после ще пиша как е Peace

Бих била много благодарна, ако не забравиш да споделиш впечатления за този лекар тук! Simple Smile

# 8
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Момичета,точно днес мислех да пускам такава тема,но...виждам,че вече има.
Искам да помоля desili  за Петър Найденов да сподели,ако иска тук,ако иска на лични,дали е доволна от него и как приема той-има ли прегледи през почивните дни,много ли напред си записваш час и всякакви подробности,които се сети.Просто ми е адски близо Дианабад и затова ме интересува.  bouquet

# 9
  • Мнения: 840
desili може ли да споделиш тук, че и на мен ми е любопитно за отзиви Thinking

# 10
  • Мнения: 1 380
Ние ходим при д-р Рогелова от близо 3 години.
Тя освен хомеопат е и педиатър, не работи с Боарон, а е класически хомеопат.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Ние ходим при д-р Рогелова от близо 3 години.
Тя освен хомеопат е и педиатър, не работи с Боарон, а е класически хомеопат.

А контакти можеш ли да ми пуснеш? Благодаря предварително!

# 12
  • Мнения: 1 650
д-р Мариан Иванов- http://www.phytolek.com

# 13
  • Мнения: 166
Преди известно време имаше цяла тема за д-р Рогелова, ето тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285356.msg7274304

Общи условия

Активация на акаунт