BRAS multi-way

  • 1 423
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
ще бъда много благодарна да ми кажете на коя фирма има такъв сутиен
като този

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=4606

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На Triumph си бях взела в началото на лятото подобен модел...но май не беше толкова multi  Crazy ... така и не го носих  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 459
ще бъда много благодарна да ми кажете на коя фирма има такъв сутиен
като този

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=4606

Този точно не знам на коя марка е, но Jolidon имат подобни.
В Севън Секънд също предлагат такъв тип (не баш същия, но подобен)

# 3
  • Мнения: 0
благодаря много

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
New Silouhette имат такъв, презрамките се купуват отделно.

Но никак не са удобни този вид сутиени. Особено ако ти трябват за гол гръб с прекръстоска на корема.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз имам на Триумф, води се 3в1. Много е удобен, цяло лято не го свалих  Laughing Ако е за гол гръб пак е удобен, какво му е неудобното на корема?  Rolling Eyes

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сиренце точно за Триумфа не знам.

Аз имам на NS, има около 6-7 начина за слагане на презрамките, но не е особено удобен.  Peace

# 7
  • Мнения: 93
Аз като го гледам малко кофти ще ми стои и няма да ми е удобен. особено ако съм с деколте.  newsm78 Тези презрамки точно между гърдите не убиват ли?  #Crazy

# 8
  • Мнения: 1 540
... Тези презрамки точно между гърдите не убиват ли?  #Crazy

И аз това се запитах. Ако жената е със "голям багаж", как тези презрамки ще минават през "цепката"? Хич не си го представям..

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Сиренце точно за Триумфа не знам.

Аз имам на NS, има около 6-7 начина за слагане на презрамките, но не е особено удобен.  Peace
По принцип имах 2 сутиена на NS и не бях доволна, все нещо ми убиваха и не ми бяха ОК. Вече си купувам други марки. Пробвай на Триумф, може да се носи и като нормален сутиен, ако ти е толкова неудобно това закопчаване през корема.

# 10
  • Мнения: 5 647
Но никак не са удобни този вид сутиени. Особено ако ти трябват за гол гръб с прекръстоска на корема.

Абсолютно. Освен че се свлича непрекъснато, не стои и добре. За рокля или блуза с гол гръб май по-добре е силиконов сутиен, без всякакви презрамки.  Mr. Green

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Абсолютно. Освен че се свлича непрекъснато, не стои и добре. За рокля или блуза с гол гръб май по-добре е силиконов сутиен, без всякакви презрамки.  Mr. Green

Или направо без  Mr. Green


По принцип имах 2 сутиена на NS и не бях доволна, все нещо ми убиваха и не ми бяха ОК. Вече си купувам други марки. Пробвай на Триумф, може да се носи и като нормален сутиен, ако ти е толкова неудобно това закопчаване през корема.

Сиренце аз имам сутиени и на Триумф, и на Sloggy, CK, La Perla и т.н.
Сутенов маниак съм, тъй да се каже  Mr. Green
Този на NS го купих по изключение, защото ми трябва за една много специфична риза, която нося на работа. Ако не беше за работа, щях да я нося без сутиен. Та моделът и е такъв, че презрамката трябва да минава горе през врата и отпред на корема, защото гърба е много изрязан. Триумф няма такъв вид сутиен. Голямо проучване на правих и се наложи да се примиря с NS в случая.
Рапорт даден  bowuu

# 12
  • Мнения: 5 647
В Seven Seconds имаше такъв ситун на  Wonderbra, ама честно казано и той не стоеше добре. Така че, ако решиш да купуваш такъв сутиен или ти трябва само за определен повод, по добре си вземи на Ню Силует. Поне цената не е висока.

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В Seven Seconds имаше такъв ситун на  Wonderbra, ама честно казано и той не стоеше добре. Така че, ако решиш да купуваш такъв сутиен или ти трябва само за определен повод, по добре си вземи на Ню Силует. Поне цената не е висока.

И тоя на Уондърбра съм го пробвала - ужасно неудобен  Sick И скъп освен това. Ако на човек му трябва сутиен със специално закопчаване само за 1 дреха - най-добре NS  Peace

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Лу, приятно ми е. И аз съм маниак на тема бельо  Mr. Green Фен съм на Кокай, Принцес Там-Там, Триумф, ЛаПерла и Марко Поло.  Heart Eyes CK не ме кефят, Слоги също.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт