Поръчвали ли сте обувки от obuvkite.dir.bg ?

  • 1 346
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 544
Много съм любопитна дали някой от вас е пазарувал в този сайт и дали имате отзиви за него?
http://obuvkite.dir.bg/_wm/links/?df=9&GDirId=e1ce1c11587e34 … 535e83fbc301b66f7

# 1
  • Мнения: 1 180
Ауу, много готини неща има! Ама и цените са едни.....

# 2
  • Мнения: 1 544
Налиииииии...

# 3
  • София
  • Мнения: 6 248
На мен цените ми изглеждат много изгодни, особено за конкретните марки. Гледах любимите ми Hush Pappies, бяха ботушите малко над 100 лв., а в магазина над 400 лв.

Ама сега май са махнали някои марки, вкл. Hush Pappies  newsm78

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 10:18 от catty m

# 4
  • Мнения: 549
аз преди време бях харесала от този сайт ботуши адидас и бях пуснала тук тема
,но така и никой не ми отговори дали е пазарувал от сайта

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хммм,има доста интересни неща,на добри цени,ама никъде не видях някакви цени за доставка.  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 544
  Изпратих запитване за цените на доставката:
 заплащат се 24% от каталожната цена на обувките и още 5 евро за доставка-на кутия /т.е. на чифт обувки-малко тъпо,би трябвало да ползваш отстъпка за повече от чифт,ама.../

# 7
  • Мнения: 2 085
не видях никъде описание-каква е кожата и т.н. Thinking

# 8
  • Мнения: 2 142
малко тъпо е направен сайта. Иначе има много хубави модели и изгодни според мен цени, но не ми харесва доставката, никъде няма описание на обувките, налични номера, а снимчиците им едниииии.... ню-ню

Ще следя темата с интерес.Одавна ги поглеждам, но така и не съм се осмелила да си поръчам

# 9
  • Мнения: 1 544
Спор няма-сайта е направен безобразно,няма описание на моделите и тази простотия с доставката никак не ми харесва...Поръчката се прави по мейл,тогава отговарят търсеният номер е в наличност. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт