Прегракване от плач

  • 3 673
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 697
Здравейте мами. Имам следното притеснение. Мойто бебе плаче /по скоро се дере/ всеки ден по няколко часа понеже има колики. До тук нищо ново и ненормално. Обаче от 2 дена ми направи впечатление, че като започва да плаче като че ли го дава малко прегракнало. А и като поплаче по-силничко започва да покашля малко. Дали прегракването и и кашлянето са от плач или е възможно и да е  настинал? Температура няма, яде си с апетит. Знам ли и аз.  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 335
Бях пуснала сьщата тема,когато Денис беще на около месец WinkИ той така беше прегракнал,а ни очакваше ваксина.Бях много притеснена,но се указа,че наистина е от плач,заради коликите.Дано и при вас е от това Hug

# 2
  • Мнения: 798
Възможно е от плач да прегракне. Явно много го боли, пък и иска да си каже  Laughing
Помисли как да му облекчиш състоянието. При моя син най-помагаше да ми лежи по корем върху моя корем и му беше топличко. Иначе единствено в този период на развитето си имаше биберон и се отнасяше с него като с вещ, която трябва да скъса на секундата, демек много го джвакаше, дърпаше и т.н., но поне не плачеше в тези моменти, а по-скоро приличаше на тигър, който си разкъсва плячката  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
дали е настинал може само педиатъра да ти каже по принцип. но някак да го облекчиш трябва.
много е малко та не знам какво биха му дали ....иначе за паднало гласче (ларингса да е раздразнен) сироп калциев глконат лактат, койтое хранителна добавка с вкус на мандарина или портокал.
все пак не предприемай/давай нищо преди лекаря да го види

# 4
  • Мнения: 697
Възможно е от плач да прегракне. Явно много го боли, пък и иска да си каже  Laughing
Помисли как да му облекчиш състоянието. При моя син най-помагаше да ми лежи по корем върху моя корем и му беше топличко. Иначе единствено в този период на развитето си имаше биберон и се отнасяше с него като с вещ, която трябва да скъса на секундата, демек много го джвакаше, дърпаше и т.н., но поне не плачеше в тези моменти, а по-скоро приличаше на тигър, който си разкъсва плячката  Laughing

Давах му няколко дена Инфакол, но ефект нямаше. Сега е Колийф и снощи спа по-добре. Явно това му действа. И при нас биберона се смуче много агресивно. Точно по начина по който ти описваш.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 524
да допълня че при силни колики аз редувах инфакола с бебинос и определено имаше ефект Peace

# 6
  • Sf
  • Мнения: 978
Ако плачът наистина е от колики, пробвай мехлемче за коремче на Бейбинос - загряващо е, на билкова основа. При нас само то донякъде помагаше.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Възможно е да прегракне от рев, щом се дере толкова.Сина ми и сега преграква ако плаче по-продължително.

# 8
  • Мнения: 225
Здравейте мами. Имам следното притеснение. Мойто бебе плаче /по скоро се дере/ всеки ден по няколко часа понеже има колики. До тук нищо ново и ненормално. Обаче от 2 дена ми направи впечатление, че като започва да плаче като че ли го дава малко прегракнало. А и като поплаче по-силничко започва да покашля малко. Дали прегракването и и кашлянето са от плач или е възможно и да е  настинал? Температура няма, яде си с апетит. Знам ли и аз.  newsm78
Това като че ли аз съм го писала LaughingНие сме така .Вече не знам за кой път гласа и е прегракнал.Не плаче толкова много,но плаче по един особен начин -то си е дране направо....
дано по скоро отминат коликите,ама при нас го има и от инат.....

# 9
i nie bqhme taka...pedito ni izpisa kalciev glukonat sled 1 den i nqmashe nishto..

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Възможно е да прегракне

Общи условия

Активация на акаунт