Какъв домашен телефон да си изберем вкъщи?

  • 611
  • 3
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте!

Налага се да си купим нов домашен телефон, тъй като Момчил успя в един ден да счупи нашия - и майката от спалнята и слушалката от хола  ooooh!  ooooh!  ooooh!

Имахме един GE, който си ползвахме много добре, нямахме оплаквания от него, но самият телефон не беше нищо особено. Направо си е калпав, според моите критерии. Порзапитах един познат, който разбира от телефони и комуникации, но той не ми предложи нищо конкретно, защото аз съм искала нещо, което нашата БТК не предоставя на клиентите си.

Ето какво искам аз.
Да си купя телефон (майка), към който да може:
- да се включат още две слушалки
- м/у слушалките (стаите ни) да може да се говори (интерком)
- да може външно повикване да се прехвърля от единия към другия телефон
- да може вътрешно набиране (разговор, който вече се води) да се прехвълря от единия на другия телефон
- да има дисплей за номера, който ни звъни, предпочитам цветен - все пак сме в 2008 година  Peace
- запаметявания на номера, ако може (това не е наложително, тъй като не го използваме особено)
- ако може, майката да има секретар
- да се говори от две слушалки (от две стаи, имам предвид) едновременно с някого отвън - независимо разговора отвън ли идва, или ние сме го избрали (например, когато звъни някой и искаме всичките да се включим в разговора)
- спийкър - вариант за по-горното ми желания

Общо взето, цялата работа е около прехвърлянето от слушалка на слушалка - това, което нашия стар телефон не успя да направи - нещо куцаше там...

И друго, вкъщи сме с БТК АДСЛ - не зная това дали има значение  Thinking

# 1
# 2
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ти изобщо не си супер!!!
Ти си МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА  Hug   Hug   Hug

  bouquet

Прочетох статията и видях линка към телефоните. Отивам да ги "гледам" по-подробно  Peace

# 3
  • Мнения: 5 255
Успех в избора   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт