искам да съм бременна..

  • 7 435
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
кога мога да направя теста за евентуална бременост.колко време след
половият акт.толкова искам да съм бременна, че ме е страх да не се разочаровам.
моля помогнете.от тогава мина 1 седмица и съм била в овулация!

# 1
  • Мнения: 432
Най-сигурно - седмица след закъснението на цикъла. Иначе има тестове - високочуствителни, които можеш да направиш няколко дена след половия акт. Те, обаче, на мен ми показваха, че не съм бременна!

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-сигурно - седмица след закъснението на цикъла.
Peace
Успех Praynig

# 3
  • Мнения: 274
И моето мнение е,че трябва да си направиш тест,една седмица след закъснението на цикъла Peace   
Пожелавам ти успех!!!

# 4
Както другите момичета са те посъветвали-седмица след закъснението на цикала. Успех!  Praynig

# 5
  • Мнения: 386
аз си направих тест един ден след като ми закъсня и ми показа вярно!
 Чакай още една седмица, междувременно трябва да си спокойна, ако пушиш спирай ги веднага и пий фолиева киселина!А ако си нетърпелива си направи кръве тест,аз не съм си правила но казват че отчита от по-ранен етап.
 Пожелавам ти  EFP , ще чакаме да пишеш после!

# 6
  • Мнения: 354
мила kelly_vm,
на първо място се успокой и се радвай на мъжа си. момичетата тук ще потвърдят, че в повечето случаи именно заради нетърпение или прекалено желание бебетата се бавят. Бог си знае работата, изчакай поне седмица закъснение и опитай с тест. Ако е отрицателен - спокойно, другия път ще се получи  Hug

# 7
  • Мнения: 114
И аз си направих тест 2 дни след като ми закъсня-знаех ,че съм бременна и теста беше +!Никакви цигари и алкохол,само фолиева! Praynig Hug

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз го направих доста късно,но незнам защо.

# 9
  • Мнения: 528
Аз си направих тест в деня, в който трябваше да ми дойде.
Излезе ми положителен, с мноооого бледа втора чертичка.
Една седмица след овулация е твърде рано, за да отчете нещо. Потърпи още малко Peace

# 10
  • Мнения: 4 433
Успех и дано да забременееш скоро Hug

# 11
  • Мнения: 170
Здравей,

Може след ден-два да си направиш теста. Аз лично си го направих на 22ия ден и показа втората, макар и бледа линийка, но я имаше!!! Цикъла ми е на 26 дена, овулацията ми да е била на 9ти, 10ти ден. Стискам палци да имаш хубави новини!    Hug

# 12
  • Мнения: 2 334
Първо успех ти пожелавам  bouquet .Можеш да си направиш тест седем дни след закъснение на цикъла  Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Изчакай да ти закъснее малко, поне седмица и тогава.Можеш за по-сигурно и кръвен тест да си направиш.
Успех и дано е станало бебчето  Hug

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт