Зацапване около дните на М

  • 1 338
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, нова съм тук и малко не са ми ясни нещата с темите и т.н.
Имам един диста належащ въпрос и ще съм благодарна за всякакви мнения.
29 от М цикъл, силни коремни, режещи болки през ноща, денс сутринта след големият зор = леко розово зацапване, два отрицателни теста на 25 и 28 ден Shocked
Та на въпроса: някой има ли идея, възможна ли е имплантация на 14 или 15 ден след ову или възможно ли е това да е навика на матката да се чисти всеки месец? мога ли все още да се надявам.
бъдете блакосклонни, голям фен съм ви   Simple Smile

# 1
  • Мнения: 332
 newsm78 Чудя се как не са те нахокали вече.  Mr. Green Не съм раждала, но и аз ги следя тук редовно момичетата, и по това което съм чела тук може и да е възможно. Но това си е мое мнение. Всеки организъм е различен, не всичко е като по учебник. Дано е това което искаш, успех Stop

# 2
  • Мнения: 2 270
newsm78 Чудя се как не са те нахокали вече.  Mr. Green  ...
Такова впечатление ли оставяме у останалите потребители newsm78

Относно въпроса на авторката - АГ специалист само може да ти отговори категорично!
Ние тук само ще гадаем!

# 3
  • Мнения: 2 926
Бреййй оказа се,че тук сме събрани все кръвопийци....

По въпроса - Надежда винаги има, докато няма М.
Зацапването може да има много причини - започване на М-то, овулация, имплантация, гинекологичен проблем....а сигурно и още.

# 4
  • Мнения: 191
Предполагам че е имплантация,но това си е мое мнение,изчакай още някой ден ако нямаш М направи си тест. Успех   bouquet

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
newsm78 Чудя се как не са те нахокали вече.  Mr. Green Не съм раждала, но и аз ги следя тук редовно момичетата, и по това което съм чела тук може и да е възможно. Но това си е мое мнение. Всеки организъм е различен, не всичко е като по учебник. Дано е това което искаш, успех Stop
newsm78

# 6
  • Мнения: 1 335
newsm78 Чудя се как не са те нахокали вече...
  hahaha
Имплантацията на качествена яйцеклетка става 7 дни след оплождането. Ако си сигурна кога е била Ову, сама можеш да прецениш дали е имплантация (апропо, 2 пъти съм забременявала и нито веднъж не съм имала зацапване при имплантация). Кога беше последната редовна М?
Зацапване може да се случи преди М понякога и това е напълно нормално, стига да е единичен случай.

# 7
  • Мнения: 1 775
Зацапване може да се случи преди М понякога и това е напълно нормално, стига да е единичен случай.
На мен ми се случва в интервал през 3-4 цикъла слабо зацапване, забележимо само при обърсване, 2-3 дни преди цикъл. На какво се дължи? Нисък прогестерон?

# 8
  • Мнения: 0
Имплантацията на качествена яйцеклетка става 7 дни след оплождането......

Последна редовна менструация 19.09.08, ОВУ на 03.10.08, проблема е че при мен се получава едно редуване на циклите. един цикъл болки в яйчниците (ляв яйчник) веднага след ОВУ и така до края, след което менструация със силни болки предхождана от зацапване. Следващ цикъл никакви болки и нормална менструация.
Възможно ли е нещо яйчника да не е ок?

Иначе благодаря за отговора Simple Smile
Надявам се следващият месец да се похваля с добри новини, този вече е в историята, но аз съм вечният оптимист.  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 335
Нека доки те погледне контролно на видеозон. Изчакай още ден-два и направи още един тест ако зацапването не премине в М. Стискам палци скоро да се похвалиш с положителен тест и точица  Praynig

# 10
  • Мнения: 390
Зацапване може да се случи преди М понякога и това е напълно нормално, стига да е единичен случай.
На мен ми се случва в интервал през 3-4 цикъла слабо зацапване, забележимо само при обърсване, 2-3 дни преди цикъл. На какво се дължи? Нисък прогестерон?

Бихте ли обяснили? На мен винаги преди цикъл ми зацапва първия, понякога и втория ден, и след това М тръгва нормално.До сега никъде не съм срещала мнение, че това е признак на нещо...

# 11
  • София
  • Мнения: 232
Аз нямам такова зацапване, но моята приятелка винаги го получава преди М - ден или два. А сега си гледа близнаците вкъщи!  baby_neutral  baby_neutral Мисля, че не е притеснително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт