След показните убийства дойде ред на показните "самоубийства"

  • 3 704
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Експертът по съдебна медицина проф. Стойчо Раданов (76 г.) е намерен обесен рано тази сутрин, съобщиха от пресцентъра на МВР. Тялото му е намерено в столичния кв. "Иван Вазов" на катерушка на детска площадка. Потвърдено е самоубийство на професора патоанатом, посочиха от МВР. Раданов е известен с това, че е правил съдебно-медицински експертизи по много общественозначими дела. Сред последните е експертизата по случая със смъртта на двете сестри Белнейски. Проф. Раданов беше ръководител на екип от петима експерти, които направиха повторна аутопсия на телата на убитите сестри Росица и Христина Белнейски от Пазарджик. Според заключенията на тази експертиза сестрите са били прегазени от автомобил и не са били изнасилвани. Това противоречи на твърденията на първата експертиза, според която момичетата са били изнасилени и убити. Случаят още не е разрешен, а резултатите от експертизата на екипа на проф. Раданов бяха оспорени от други съдебни медици. Стойчо Раданов беше съдебен експерт и по делото за смъртта на Ангел Димитров - Чората, който почина по време на полицейска акция в Благоевград.
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1242582
 Thinking

# 1
  • Мнения: 3 423
Според мен е напълно допустимо да е
бил самообесен от други хора. Едва ли
нервите му толкова да не са издържали.

Съболезнования на близките.

# 2
  • Мнения: 1 072
Самоубийство по непредпазливост?!? 
Тези игрушки са толкова опасни.....

# 3
  • Мнения: 6 417
Никой от съдебните лекари не се е съгласил да му направи аутопсия.

# 4
  • Мнения: 3 423
Може би са го мразели.

# 5
  • Мнения: 14 472
Никой от съдебните лекари не се е съгласил да му направи аутопсия.

щото им е ясно кой ще е следващия

# 6
  • Мнения: 410
Сигурно се страхуват и тях да не ги самоубият Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 268
Може би са го мразели.
Не вярвям,бил е учител на повечето от тях.По-скоро е от уважение.Гадна работа.И точна днес четох,че пак започват случая Белнейски.

# 8
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
 Confused Лошо...  Flowers Rose Flowers Rose

 Thinking как ли ще повлияе това на хода на делото? мъртвите трудно се защитават ...

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Е намерил/и къде...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
Може би са го мразели.
Не вярвям,бил е учител на повечето от тях.По-скоро е от уважение.Гадна работа.И точна днес четох,че пак започват случая Белнейски.
По-точно на всички, както и на поколения лекари. Бог да го прости!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Много странно самообесване,като професор патоанатом,предполагам,че може да се сети за поне 100 други начина за "самоубийство",а не на детските катерушки.......................
п.п. без да остави предсмъртно писмо Thinking До колкото съм чувала и знам,ако наистина е било самоубийство,то поне е трябвало да има опити и друг път за това

# 12
  • Мнения: 212
ако наистина е било самоубийство, то поне е трябвало да има опити и друг път за това

Не е задължително. Някои успяват от първия път....

# 13
  • Мнения: 3 405
До колкото съм чувала и знам,ако наистина е било самоубийство,то поне е трябвало да има опити и друг път за това

Често първият опит е успешен.

Мир на душата на професора!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Много жалко за човека,и все пак на 76години да тръгне да се самоубива.Не знам,някак не ми се връзват нещата!
Светла му памет на човека!

Общи условия

Активация на акаунт