Въпросче за коса и очи на бебе Християн

  • 6 188
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да попитам-бебо ще прави седем месеца на 19.10.08 (сега 17.10.08)сега е със светло кестенява коса и сини очи като моите на шест хранения е от които пет са кърма .Късно ли е вече да се променят защото аз искам да си остане така или след годинка и след спирането на кърмата ще се променят?  newsm78

# 1
  • Мнения: 9 814
Година и половина дъщеря ми имаше кристално сини очи.
Кърмих я почти година.
Постепенно започнаха да се променят и към втората година станаха сиво-зелени каквито са й и до момента.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-вероятно ще се променят

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
.... защото аз искам да си остане така ....
За съжаление твоето желание няма никаво значение  Wink

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Знам ли newsm78

# 5
  • Мнения: 2 219
А кърменето какво общо има с промяната на очите??? Rolling Eyes newsm78

# 6
  • Мнения: 2 334
Според мен щом до сега не са се променили няма да се променят кой знае колко.Най много да станат малко по тъмни или по светли  Peace

# 7
  • Мнения: 22 343
На моята дъщеря очите и до сега се променят а е на 1година и 2месеца.
Това какво ти искаш няма особено значине. ))
Нито има голямо значение дали го кърмиш, или не.
Цвета на очите у някой хора се променя през цялото време. При децата до към 4-5години се установява трайно, по-късно през пубертета и след 30те години отново може да претърпи промени.

# 8
  • Мнения: 5 026
Има още да се променят Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 197
Не всички очи се променят. Има такива, които са ясни още от раждането. Това са много светлите и много тъмните очи. Моите са си били сини от първия ден. На дъщеря ми кафявите очи са такива от втория и месец. Обикновено пъстрите очи търпят някакво изменение.
Има случаи обаче на по-късна промяна в цвета. имам приятелка с кафяви очи, която твърди, че са и били сини до пубертета. Така че шансовете са спорни. И наистина желанието ти няма никакво значение. Въпрос на комбинация на гените. Виж ако кажеш, че бащата е със сини очи ще ти гарантирам, че ще останат сини.

# 10
  • Мнения: 2 172
Моето  дете се роди със абсолютно сини очи и си останаха такива,разбира се,в моемнта са кристално сини и въобще няма да се променят.Аз лично съм със сини очи и всички от родата ми по майчина линия.Така че ако ти си със сини не виждам ,защо и детето ти да не е е,още повече,че са кристални и ясни.Някакво кой знае какво изменение надали ще претърпят.Те си личат кои са си сини, и кои не са  Peace

# 11
  • Мнения: 512
Най-вероятно ще се променят

И аз смятам, че има вероятност да се променят, но тя е точно толкова голяма колкото и тази да не се променят и да си останат сини!   smile3522

# 12
  • Мнения: 2 090
Моето бебе придоби окончателния цвят на очите си(кафяв) около една годинка,преди това бяха сиво-сини и аз си мечтаех да си останат такива,ама не би.Кърмен е 6 месеца.Няма връзка м/у избистрянето на очите и кърменето,това е мит Peace.Косата също леко промени цвета си-от русичка на светлокестенява Wink.

# 13
  • Мнения: 502
дъщеря ми се роди със тъмна и права коса и сини очи. постепенно взеха да променят цвета си. в момента са пъстри, към кафяви. косата и в момента е руса, къдрава. не вярвам да си остане къдрава, но все пак се надявам. а за очите ми е ясно че ще продължат да се променят към кафяво.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 715
Дияна се роди с тъмна коса и лилави очи. На втората седмица очите й станаха сини. Косата и започна да изрусява към 1г. До 3г беше сламено руса и къдрава. На 4г смени цвета на очите си и в момента е с пъстри, бият на зелено. Косата и вече е кестенява.

Алекс за сега е със сини очи. Доста бързо му се избистриха. Но го очаквам и той да е със зелени  Mr. Green Роди се с руса коса. Каква ще бъде... не се знае.

Брат ми в пубертета си смени цвета на очите, от кафяви - пъстри. Неговите очи са малко по-тъмни от моите.

Общи условия

Активация на акаунт