бог да ми е на помощ........какво да правя??????

  • 10 757
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
От седем години живея с психопат,две години лежа в затвора а аз работех и се разкъсвах на пар4ета за да мога да ходя от град на град до затвора до детето ми до града в който работех.излезе от затвора едно тресящо се от нерви кълбо,и аз бях длъжна да го търпя.ТЪРПЯХ 5 ГОДИНИ.Обидите които изтърпях,заплахите и грозните думи от които пла4ех с кървави сълзи са достойни за най бруталния филм на ужасите.имам къща и апартамент ,2 леки коли на мое име,нямаме брак ,работя и се усигурявам на две места.НАПУСНАХ ГО НАЙ- НАКРАЯ.но проблемите продължават,заплахи за убийство постоянен психи4ески тормоз и най грозните думи на света.какво да правя?той не работи няма никаква собственност,а стажа му е единственно от затвора.има богато криминално досие.подадох молба за права на детето.ами ако плати на някой и му дадът детето ми,или ако ме убие той е способен на вси4ко.иска да вземе детето ми и да го заведе при майка си болна от множествена склероза и сестра си пияница да ми гледат детето.НИКОГА НЙМА ДА ГО ДАМ КАК МИСЛИТЕ КАКВО ЩЕ РЕШИ СЪДА?

# 1
  • Мнения: 1 258
Мацка,искрено ти съчувствам! HugУжасна история.звучи ми като сценарий на трилър и тръпки ме побиха докато четях.моето мнение е че трябва да поискаш ограничителна заповед.поне за момента.мисля ще вземат в предвид криминалното му минало и няма начин да присъдят децата на такъв човек.аз така мисля.  bouquet

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 23:26 от Мама терорист

# 2
  • Мнения: 722
Това е домашно насилие. Искай издаване на заповед за незабавна защита и ограничителни мерки. Подай жалба и в полицията. Свържи се незабавно с адвокат, за бога. Едва ли ще смее да наруши заповедта, защото бързо ще се върне обратно в затвора.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 913
Ами вместо той да плаща, ти плати на някого да го посъветва да те остави на мира. Просто да му обяснят да не се занимава с тебе. Щом е лежал в затвоа ще разбере за какво става дума и ще ви зареже.

# 4
  • Мнения: 1 217
Не вярвам съда да му даде детето.От полицията не си ли търсила помощ? Не му се давай,все още вярвам,че добрите хора са повече от лошите и все ще си намери майстора.

# 5
  • Мнения: 145
Ако това е истина, не се предавай. Детето дръж далеч от тях. Намери си добър адвокат и му отрежи пътеките.Имаш пълните шансове да го направиш. Никой съд при условие че е лежал в затвора няма да му даде детето.

# 6
  • Мнения: 32
  благодаря ви момичета,днес пак ми висна на вратата,детето искал да вземе,а то милото се разкрещя и даже се напишка като го видя.в понеделник отивам в полицията,те ли издават ограничителна заповед или чрез дело колко време е нужно,бързо ли става ? моля пишете ало знаете как стават тези неща!

# 7
  • Мнения: 722
А ти не извика ли полиция? Полицията не издава никаква заповед. Ще съставят протокол, че се задължава да не те притеснява. После ще поискаш от съда да изиска екземпляр от протокола, като доказателство. Аз бих се обадила и в Агенция за закрила на детето. Свържи се с адвокат - задължително.

# 8
  • Мнения: 1 258
Мама звярка ,след като от полицията не ти издават ограничителна заповед,от къде се издава? newsm78

miroasi
,на твое място не бих отворила вратата.особенно ако детето си е  вкъщи.от личен опит знам че с психопат не можеш да се разбереш никога Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 722
Заповедта за защита по ЗЗСДН се издава от съда. Аз също не бих отворила вратата, а незабавно бих се обадила в полицията.

# 10
  • Мнения: 6 293
Най добре някой да го "посъветва" да ви остави на мира. bash

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
Абе жена, за чий живя 7 години с психопат??? Що не го напусна по-рано, ами и в затвора ходи да го посещаваш,
че и дете му раждаш? Не го ли видя още в началото че не е читав?newsm78 Тука много ми се вижда
актуална приказката "кой каквото сам си направи, друг не може да му го направи".
Извинявай ако съм малко по-груба, ама направо ти се чудя.
Детето няма как да ти вземе. Ти имаш имущество и редовни доходи, а той
не работи няма никаква собственност,а стажа му е единственно от затвора.има богато криминално досие.

Няма съд, който при такива ообстоятелства да присъди детето на баща му.

# 12
  • Мнения: 1 258
Gercho ,нали знаеш.че любовта е сляпа.Аз знам на какво съм способна когато съм влюбена,така че не се очудвам на момичето Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 352
Явно аз любовта не я разбирам и затова се Учудвам, че някой може да е такъв мазохист
и да подлага себе си на такова нещо.

# 14
  • Мнения: 1 258
АЗ правя всичко за любимото същество.Не че не разбираш любовта,но явно вижданията ни за нея са коренно различни.

Общи условия

Активация на акаунт