Колко време след много ранен спонтанен е в

  • 2 193
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 862
Колко време след много ранен спонтанен е възможно да забременееш? Кървя вече повече от месец. Последен редовен М - на 12.08, ЧХГ на 12.09 - 390, на 18.09 - 75, на 15.10 - 74 от 16.10 болки в гърдите и признаци за бременност /като изключим постоянният теч  - от 15.09 #Cussing out/ ... Тест на 17.10 - положителен. Възможно ли е за толкова време, да не е паднало до 0 ЧХГ - то? Теоретично има ли шанс да съм забременяла междувременно отново  newsm78? В четвъртък съм на ново изследване за ЧХГ, но въпросите ме изяждат... Взимам но-шпа, магнезий и фолиева.  Момичета, полудявам май...  Crazy

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 10:43 от Ilitaaa

# 1
  • Мнения: 1 765
Илита, да вземеш да отидеш на лекар ли...

Не са те кюретирали, нали?!? Би трябвало кървенето да е колкото цикъл, но пък ако не се е изчистило само.... newsm78

Я, марш на доктор.....всякакви предположения са излишни...стискам палци Hug

# 2
  • Мнения: 1 862
Бях на доктор. Лежах 2 дни в болница... Нищо не установиха  Cry Освен киста на яйчника - която до колкото разбрах може и да не е съвсем киста а ж.т.  #Cussing out На контролен съм в четвъртък, но след като ме изписаха започнаха и симптомите за бременност - доста подобни на първите ....

Не нямам оперативна намеса - никаква.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 10:45 от Ilitaaa

# 3
Ilitaaa .отивай на лекар момиче  Naughty.Ако е имало бременност е възможно ЧХГ да не е спаднало още,но заради това кървене е наложително кюретаж,според мен.
Много време е това,така че не се дръж, а отивай.
Аз направих аборт през март,кървях няколко дни и не падна бях в втория месец и аго ми каза че само ще си падне,да ама не.Всичко завърши с кюретаж,така че ще трябва лекарска намеса и при теб,не се плаши нищо няма да усетиш всичко е с упойка.
УСПЕХ  Hug И ПОСЛЕ ПИШИ!

# 4
  • Мнения: 1 862
На кой лекар да ходя момичета - вече не знам!!! Бях в Шейново гледаха ме 3-ма доктори - там и лежах .... какво повече да направя ...
Казаха че матката е чиста и няма нужда от кюретаж, не било и извънматочна, а отхвърлена маточна... Не знам как го установиха, но тва е...

# 5
Миличка,знам че си объркана както и аз.За лекар дано се включи някой по компетентно момиче,защото и аз все още се лутам от лекар на лекар и по това отношение не мога да помогна.
 Hug и се дръж смело,пък каквото е писано...Щом си лежала в болница значи найстина може да не е нещо притеснително,иначе докторите  щяха да разберат според мен.
Пиши после какво е станало.

# 6
  • Мнения: 1 765
Силно ли кървиш?!? Преди 5-6 години имах кървене в продължение на 2 месеца, ту много оскъдно, ту се засилваше....гледаха ме многократно на видеозон, и това, което помня, е че лигаваицата на матката е била много рехава...слагаха ми кръвоспиращи инжекции, пих какво ли не, но накрая се справиха...помня, че пих метергин последно..изобщо неприятна история...

Дано в четвъртък стане ясно...току виж си все още бременна, или отновно бременна...  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 862
Комиксче, ту е слабо, ту е по-силно, спира за около ден - два.... Казаха ми нищо да не пия - питах и за метергин... Та за сега съм си самоназначила терапия с магнезий -който казват че не вреди....

# 8
  • София
  • Мнения: 4 884
Добре бе,как е възможно толкова време да кървиш,при условие,че ти ги озхвърли много рано,това е цял месец все пак,обилно ли е!А теста като правиш чертата наситена ли е?Моят съвет е пак да пуснеш кръвен,да видим как са нещата,и то сега,не чакай четвъртъка.Ако наистина има бременност,трябва да се е повишило значително ЧХГто от тези 74!Следя случая ти отдавна,дано има добра развръзка Hug

# 9
  • Мнения: 1 862
 Hug Praynig  Чертата е същата както при вторият ми тест на 10 септември. Ужасно съм объркана.... Каквото и да е дано приключи този кошмар по-бързо, защото имам чувството че съвсем скоро ще рухна физически и психически!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
На твое място пускам кръвен още днес PeaceАко има нова бременност,просто няма как ЧХГто да не се увеличило за 3дни,ако пък е на същото ниво или съвсем малко по-надолу,значи че няма да можеш сама да се изчистиш от предишната бременност!Стискам палци,бягай към лабораторията Hug Peace

# 11
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
На твое място пускам кръвен още днес PeaceАко има нова бременност,просто няма как ЧХГто да не се увеличило за 3дни,ако пък е на същото ниво или съвсем малко по-надолу,значи че няма да можеш сама да се изчистиш от предишната бременност!Стискам палци,бягай към лабораторията Hug Peace
PeaceМалко не го вярвам това с новата бременност,не се настроивай,че после ще си още по зле психически...

# 12
  • Мнения: 1 862
Не съм се настроила... Направих теста вчера, за да знам какво да очаквам в четвъртък... А и мисля да направя още един сряда сутринта - ако няма черта - ок, ако е същата - зле, ако е по-ярка... пак нищо няма да е ясно и всъщност, за това пуснах този въпрос, за да чуя различни мнения, пък току виж се включил някой с подобна съдба ...  Hug Hug Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравей, мила! Искрено се надявам при теб нещата да се развият в положителна посока и съвсем скоро да се похвалиш с нормално развиваща се бременност.
Колкото за подобни случаи - моята история е следната и ти я пиша, не за да те плаша, а да обърнеш внимание и на една евентуално такова развитие на нещата. Та така - ето я и историята, описала съм я в "Извънматочна бременност" в Проблемното:
След направеното икси и трансфер на 31.01., продължих да имам ЧХГ около 500 до към средата или края на април. Бяхме отхвърлили с док вероятността за извънматочна след проведените пет, шест прегледа, но и цикъл нямах. Изкарах си гергьовденските празници и на 07.05. след обяд изведнъж ме хвана остра болка в корема. Помислих, че са черва, но звъннах на док. Вечерта за момент ме отпусна, но после отново се засилиха болките и то толкова, че не успявах да си обуя панталона, едвам лягах, не можех да се въртя. Малко по-късно вечерта започна да ме боли и диафрагмата, болката се разпростря към дясното рамо и едвам си поемах дъх. Въпреки това не се обадих на бърза помощ, защото докато им обясня, че съм правила инвитро и току виж ме оперирали от нещо друго, например апандисит. На другия ден отидох на преглед и док веднага ме прие в болницата. Казано честно се чувствах вече по-добре, болката беше намаляла. На следващия ден ми направиха лапароскопия, която продължи почти 4 часа. Резултата - дясна тръба, където е бил ембриона (държа да отбележа, че той не се е развивал!) спукана и отстранена, бях загубила и кръв, та ми преляха. След 4 дни ме изписаха. Сега съм добре, бях в болнични 30 дни и утре вече съм на работа. В общи линии при мен ситуацията може да се опише така: ембриона не се е развивал, по някое време е започнал да се отлепва, в резултат на което започва леко кървене. За зла беда кръвта не изтича към коремната кухина или матката, а се капсулова от двете страни на тръбата и започва да я надува. Докато един момент не е издържала и се пръска. Док спомена, че тръбата се е раздула около 50 пъти   И всичко това - БЕЗ НИКАКВИ БОЛКИ ИЛИ СИМПТОМИ.
Ами това е - пак казвам - не искам да те плаша, но нека те гледат по-внимателно и следи ЧХГ-то.
Успех! 

# 14

Общи условия

Активация на акаунт