От Розов Хипп 1 на Розов Хипп 2

  • 2 046
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте, мамчета,
бихте ли ме посъветвали кога и как точно да премина от едното мляко на другото? Бебка е на 4 м и 7 дни и не е захранена.Благодаря

# 1
  • Мнения: X
Сменяш директно, отведнъж. Няма проблем. Малко е по-различно на вкус, но не съм имала проблем при смяната. Мисля, че е и малко по-гъсто, но не съм съвсем сигурна.

# 2
  • Мнения: 27 524
С всички млека се сменя от раз, освен при препоръка на педиатър и при специални такива.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Доколкото помня,2-ката на Розовия Хипп беше за над 4 месеца.
Щом сте ги навършили,сменя от раз без проблем. Peace

# 4
  • Мнения: 286
Сега погледнах на кутията, но е даден разчет за деца от 5 месеца нагоре. Мисля, че ви е рано още, ние минахме на двойката след консултация с педиатъра и малката беше над 6 месеца. Иначе наистина се сменя от раз, консистенцията е една и съща и на единицата и на двойката.

# 5
  • Мнения: 1 546
Смени 1цата чак на 7 месеца и то лъжичка по лъжичка, защото май й се появиха колики. Така карахме още около месец.

# 6
  • Мнения: 174
Защо толкова късно се сменя от 1ца на 2-ка при условие, че на кутията пише след 4 навършени месеца? Пак ли тия колики-ние още от едните не сме се отървали.Какво е значението до кога ще давам 1ца? Благодаря

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Аз пробвах да сменя на 6 месеца, обаче получи страхотни колики, които определено бяха от млякото, тъй като кърмех и давах мляко като добавка. Оттогава все си караме на 1-цата, но тя има само едно хранене на ден с АМ и според педиатърката не е проблем да е 1-ца.

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
Доколкото помня,2-ката на Розовия Хипп беше за над 4 месеца.
Щом сте ги навършили,сменя от раз без проблем. Peace
Peace

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз смених от раз, но от НАН на ХИП без проблеми  Peace

# 10
  • Мнения: 296
Ще използвам и аз тази тема за розовия Hipp  Simple Smile  да не пускам друга. От около 1 месец го ползваме, отначало добре подейства.  Акаше всеки ден по 1-2 пъти, но от скоро се е запекъл нещо и не ака по 1 - 2 дни.  А уж е хубаво млякото. Не съм го захранвала още. Случвало ли ви се е от това мляко, да се получава и при вашите деца така?

# 11
  • Мнения: 174
Здравей, Мерил,
аз също храня с това мляко от месец.Слуд дълго умуване, четене из форумите и без съвет от педиатър реших и го смених сама.преди това бяхме на Фризо НА, но имаше много газове, най-вече защото акаше много трудно, много се напъваше и винаги с помощ /масаж по коремчето/.Избрах това мляко заради пробиотиците, по-гъсто е, и после съм решила да ползвам и другите продукти на Хип.Отначало и при нас акаше по 3-4 пъти на ден, но сега по 1.Ние продължаваме да имаме колики /на 4.5 м сме/ и ми прави впечатление, че когато дам капки или са силни коликите и цвета се променя към зеленкаво покрая.Мисля, че млякото е супер и не сме сбъркали с избора.

# 12
  • Мнения: 296
Колики вече няма, капки не му давам от около месец ( може би от както съм го почнала това мляко) Вчера не беше акал, и днес се измъчи направо детето, изака едно твърдо като пластелин. Много рядко пие вода, да не кажа изобщо, чай му правя на Hipp пак. И едва ли ще е от него, той едвам го близва. И аз си мисля, че е добро млякото. Дано да се оправят нещата, когато започна да захранвам.

# 13
  • Мнения: 30 964
Сменявах от раз според указанията.

# 14
  • Мнения: 48
на кутията на 2-та пише че е част от смесено хранене и се дава по 2 - 3 пъти. ние не сме се захранили още и незнам дали да минавам все още на нея. мисля май да изчакам.

Общи условия

Активация на акаунт