Въпросче

  • 686
  • 1
  •   1
Отговори
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте,преди месец получих много силна болка по време на сексуален контакт,болката беше отдясно ниско долу според мен идваше от яйчника ми.Но много ме заболя до такава степен ,че не можех да отида до банята да се измия започна да ми се повръща от болка,избиха ме ту топли ту студени вълни имах чувството ,че кръвното ми е много ниско в следствие на болката.Горе долу след час болката поутихна и заспах сутринта леко ме наболяваше .Следващия контакт беше след седмица и много ме беше страх да не ме заболи,но имаше съвсем лека болка на същото място търпима от тогава не съм имала проблеми или болки.Искам да разбера според вас какво може да е провокирало толкова силна болка.Само да кажа ,че преди година и половина съм родила детето си -секцио по медицински причини-едър плод 4 кг.Цикълът ми стана редовен след като мина една година от раждането ,но пак е с леки отклонения от 2-3 дни.На последния преглед при гинеколога ми откри малки кистички на яйчниците ,но не ми изписа нищо за пиене.Преди да забременея не съм имала проблеми с яйчниците.
Извинявам се за дългия пост!
Благодаря предварително за отделеното внимание. Hug

# 1
  • Мнения: 136
Надали има лекар,който да може да поясни тези оплаквания без преглед.

Общи условия

Активация на акаунт