Въпрос към майките с Cosatto Pogo...

  • 1 143
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Спряла съм се на тази количка, но в стара тема в която е обсъждана четах за някакъв проблем който са имали някои от вас с някакъв болт... Мисълта ми е дали е сериозен проблем или е поправим? И сега след толкова ползване какво ще кажете за количката (темата която четах беше от началото на 2008-ма)?
Всъщност колебая се между Косатото, Вива на Бебе Конфорт и Енерджи на Jane.
Ще се радвам ако някой може да ми помогне.
Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 005
Ами аз избирах преди няколко месеца между Косато,Вива на Бебе Конфорт и Макларън.Избрах Вива и съм очарована от тази количка.Преди това бях с Пег Перего и мислех,че е маневрена и удобна,но тази е в пъти по-добра.Предпочетох я,защото има по-големи гуми ( на Макларън са доста по-малки) и съответно е с много добра проходимост по дупките ни  Laughing  Лека е - 6 кг. и влиза и в най-малкия багажник.Има 2 год. гаранция,изобщо досега не съм съжалила нито за ден,че я предпочетох.Липсва ми единствено поставката за чаши,но ще го преживея  Peace

# 2
  • Мнения: 84
Интересно- и аз досега бутах Пег Перго  Laughing
Много клоня към Вивата, но на Косатото много ми харесва дизайна....
Дано някой с такова Косато се включи  Praynig

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз имам Косатото от миналата година. Наистина е красиво, леко, маневрено, но си мисля, че не е много удобно за детето. Ако можех да се върна назад, бих си купила Плико 3 на Пег-Перего. Иначе и аз преди много си бях харесала Макларън по интернет, но всички, които видях на живо, след експлоатация, имаха ужасно износен вид и когато се колебаех между Плико 3 и Инглесина Зипи, се появи това Косато Пого, в което се влюбих направо и веднага го взех. В по-стари теми бяхме коментирали, че Погото е повече кеф за майката, отколкото удобство за детето   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт