Поставяне под запрещение

  • 1 812
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Добър ден !
Ако можете да ми кажете колко време отнема процедурата ? Какво трябва да направим за да пуснем необходимите документи?
Става въпрос за жена с диагноза Епизодна шизофрения с агресивно и опасно поведение!
Сина и може ли да и стане настойник?
Тя в момента е спрокурорско решение но изтича в понеделник и не знаем какво да сторим от болница КАрвуна отказват да я оставят да лежи още а тя видимо няма почти никакви подобрения освен като я натъпчат с лекарства от които спи постоянно.
Те искат да ни убедят че е стабилна , но преди 4 години пак лежеше но в София но нещата и до днес са същите!
Тя има опит за самоубийство както много кратни нападения към мен и сина й!
Ходи по улиците почти гола постоянно мисли че някой е следи,че иска да я убие и като изпадне в криза хвърля предмети уж да се защити,лошото че не е само в къщи но по улиците,кара се с непознати и ги напада, не се прибира с дни а ние я търсим !
И сега от болницата ни я връщат да се оправяме както каза лекарката не я интересува.
Може да стои ако е под запрещение иначе не!
в понеделник ще подадем молба !!
Но колко време отнема не знаем и дали молбите с такава диагноза се уважават ?
Какво се случва?
Благодаря

# 1
  • Мнения: 3
здравеи,в момента сме изправени в са6тата ситуация,става вапрос за маика ми,и на нас ни еч вра6тат от болницата ,а ние сме с малко бебе и не мойем да се грийим за неч,много те моля сподели какво стана с ва6ич слу4еи

Общи условия

Активация на акаунт