Помощ, бълхи!!!

  • 1 669
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Не знам дали темата ми е за този форум, но според мен той е най-четеният и за това моля за помощ тук! От една седмица ми се появяват петна по единият крак и то около свивката на коляното, отидох на лекар и се оказа, че е нахапано и аз предполагам, че е от бълхи Mr. Green, изписа ми едно мазило и след като се намазах вече нямам проблем и се успокоих, най вече че имам три месчно бебе у нас, но..... Тази вечер след като беше заспала се събуди по никое време и започна да плаче, погледа ми попадна на ръчичката й, която беше със същите петна като при мен  Cry събрах всичко което беше около нея - дрехите с които спеше, чаршафи и други и ще ги пера утре за да не будя комшиите, макар че точно те са виновниците - кучета и котки се разкарват във входа и и запълват липсата на внучетата при бабушкерите  Mr. Green Twisted Evil
Много ви моля, дайте ми съвет с какво да пръскам, което най-вече да е безвредно за детето ми. Ако сте имали подобен проблем, споделете как се справихте Praynig
Предчувствам, че тая вечер ще сънувам кошмари...
Благодаря предварително на всички отзовали се на молбата ми за помощ   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 717
Извикай фирма да напръска! Безвредно е, само трябва няколко часа да сте извън апартамента и да проветрите хубаво, тъй като пръскат с препарат на ацетонова основа. Иначе, няма отърване от тези същества! Close

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
С нещо трябва да се напръска.

# 3
  • Мнения: 1 558
Най-добре се обърнете към фирма, техните препарати са безвредни за хора и домашни
любимци. Но това което пишеш за животните във входа е проблем, трябва и входа да
обезпаразитите, иначе проблемът ще се повтаря.
А за прането трябва всичко да се изпере, и то на високи градуси
/даже съм чувала, че дрехите се изваряват/
Дано да се спасиш от тези гадинки #Cussing out

# 4
  • Мнения: 606
Ние минахме през този Ад. Само да ти кажа, че нашенския "циперметрин" не помага. Има някакви модерни инсектициди, уж безвредни за човек, които разказват играта на бълхите. Аз си взех едни шишенца на BASF, разреждам с вода и пръскам с пулверизатор.

# 5
  • Мнения: 4 111
Ние ходихме при ветеринарен лекар, който ни даде някакъв препарат, с който да напръскаме и ни обясни точно как, къде и т.н. Изрично питахме дали е опасен за детето - не, каза. Не помня името на препарата и подробните обяснения, не беше много скоро.

# 6
  • Мнения: 950
Имаше един спрей-пяна против бълхи ,много ефикасен ,пръскаш там където предполагаш че минават тия гадинки ,не се разнася във въздуха а остава по земята ,но и аз не мога да ти кажа как се казваше ,успех  Peace

# 7
  • Мнения: 10
Мисля, че най - адекватно е да се викне фирма, тъй като те пръскат с безвредни за вас и детенце препарати, а ще унищожат вредителите. Това е най - доброто капиталовложение което може да се направи в този случай.

# 8
  • Мнения: 2 587
Стискам палци да успееш да се отървеш от гадините.Аз не успявам.През три месеца идват от фирми да пръскат у нас и гадините пак се връщат.Животни нямаме,нито съседите.Успокоявам се че идва зима и тогава са чувствително по-малко,че лятото си е кошмар  ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 830
Най-добре се обърнете към фирма, техните препарати са безвредни за хора и домашни
любимци. Но това което пишеш за животните във входа е проблем, трябва и входа да
обезпаразитите, иначе проблемът ще се повтаря.
А за прането трябва всичко да се изпере, и то на високи градуси
/даже съм чувала, че дрехите се изваряват/
Дано да се спасиш от тези гадинки #Cussing out

Подкрепям. Peace
Може да се реши с пръскане, но ще е временно след като във входа се гледат животни.

Общи условия

Активация на акаунт