Отзиви за дрешките от asos.com!!!

  • 2 963
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Харесах си дънки и блузка от там и искам да питам дали са качествени и дали номерацията им е като на другите Английски марки,да речем Некст??? Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен ми харесват нещата...има уникални модели  Crazy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На мен ми харесват нещата...има уникални модели  Crazy

Купувала си оттам,така ли??? А номерацията как е? отговаря ли на другите или нямаш база за сравнение?  Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Купувала съм да....обувките отговарят на номерацията...дрехите също...аз само потници и блузи съм поръчвала...аа и едно сако...винаги си вземам най-малкия размер и нямам оплаквания...а обувките...37 номер нося тука...и 37 си поръчах...идеални  Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Благодаря ти! Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Моля  Grinning а на теб някой ще ти ги праща ли... Whistling

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да,имам приятелка там. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 280
като цяло съм доволна,но не и от нещата с марка asos,а от нещата на другите марки,които се предлагат в сайта.имам и дрехи и обувки-в повечето случаи,отговарят на номерата.
специално за нещата с марка asos-не съм толкова очарована от тях,като цяло добри модели,но материите понякога са ужасни Sick

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Tia_e, абсолютно съм съгласна с теб...но то и затова цените на стоките с марка asos са такива... Peace

# 9
kak niama da vi stavat drexite i obuvkite ot asos kato se izrabotvat ot bg.firmi  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 265
Е че какво? На мен и изработените от китайски фирми ми стават ...

# 11
  • Мнения: 5 622
На мен малко номерацията не ми е ясна Rolling Eyes

Май съм за 8 размер, но сякаш ми се струва голямо число..Нямам други дрехи с такава номерация, за да сравня. Гледах по таблицата им и даже мога да кажа, че съм между 8 и 10 по тяхната номерация. В Бг нося 42/44

обикновено размерът на дрехите ми не е никога като по таблица. В бюста съм по-голям размер, в талията също не отговарям(по-широчка ми е талията), но пък ханшът ми е тесен..И въобще не мога да се ориентирам  Confused

Иначе ето това съм с харесала  Heart Eyes- http://www.asos.com/Sarah-Jessica-Parker/Asos/Asos-Broderie-Hem- … broderie&sh=0

Супер сладурска рокличка, но моят размер така както гледам го няма в момента (ако приемем, че съм осми номер). Яд ме е,че нямаше на кого да поръчам (не че сега имам, де..) преди месец, имаха някакви намаления, защото тогава цената и беше доста по-ниска.   Rolling Eyes  Crossing Arms

Защо тези, които имат техни неща не използват темичката да споделя какво имат и от какво са доволни?  Wink  Hug

# 12
искам да попитам може ли да поръчам в ASUS с кредитна карта от България и да доставят на адрес в UK на друго лице / не на пртежателя на картата / защото съм чувала че поръчката става само с  карта на местно ниво / UK / . Имама кой да ми изпрати поръчката , но искам  да я поръчам от България . Моля Ви ако някой може да ми даде такава информация да пише !  

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
kol, не може. България не фигурира в списъка на страните нито за доставяне, нито за плащане...т.е няма я като възможност за избор нито на billing adress, нито на shipping adress. Аз превеждам парите на приятелка във Франция и ги поръчвам с нейната кредитна карта, която е издадена във Франция... Peace

# 14
Все пак реших да пробвам да направя поръчка от тук / България /  с моя кредитна карта , но доставката да е на друго лице в Лондон , и се получи ! Изпратиха ми потвърждени е на поръчката и там всичко необходимо !

Общи условия

Активация на акаунт