някой пазарувал ли е от този сайт?

  • 1 019
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com ? има доста неща, но се притеснявам да не е измама, така че ще се радвам да споделите ако някой е пазарувал и си е получил поръчката от тях.

# 1
  • Мнения: 797
Пазарувах от тях-нищо не дойде. 3 пъти препращаха нещото ми, и не дойде.Ни тракинг номер дават валиден, нищо.
С една дума- прецакване. Cry

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз в момента чакам пробна поръчка едни блестящи моливи за малката и един часовник  Mr. Green Joy за мен.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Пазарувах от тях-нищо не дойде. 3 пъти препращаха нещото ми, и не дойде.Ни тракинг номер дават валиден, нищо.
С една дума- прецакване. Cry

съжалявам за случилото се. поне успя ли да си върнеш парите.
явно този сайт не е читав.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
@zhekova - би ли споделила ако си поръчаш нещата?

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
Ами аз вече ги поръчах и вчера получих мейл,че са шипнати.При добър късмет до 10 дена макс трябва да ги получа.

# 6
  • Мнения: 797
То мейл и аз получих, и то няколко.После колко кореспонденция водих...3 месеца ги чаках общо нещата, шипваха ги няколко пъти, ама нъцка.
А парите-не съм се разправяла, бяха няколко долара-колкото да пробвам, преди да реша да се набутам с повече.
Тея китайци са опасна работа,продават и в ebay, но поне там като си пуснеш диспут можеш да си получуш я парите, я стоката...

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
Поживем увидем! Wink

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
Току що ми донесоха пакетчето.Всичко си е както трябва.Цветните моливи са всъщност цветни химикали и пищат с някакви блестящи частици.Сладки са.Мислех малката да си рисува с тях,но ще си ги оставя за надписване на коледните картички.Другото е часовник с мека сребриста каишка и голям циферблат /така ли се пише?/.Хареса ми.
Поръчвайте си,няма проблеми Peace
Ако искате снимки,свирукайте!
Забравих да кажа,че поръчката дойде точно за 10 дни.

# 9
  • Мнения: 182
Преди 1-2 месеца пробно поръчах две сребърни гривни, дойдоха за 15-тина дена в пощенската ми кутия Peace.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
zhekova радвам се, че сподели за сайта. Радвам се, че всичко е наред с поръчката Wink

Общи условия

Активация на акаунт