Спешен въпрос относно апандесит???

  • 3 292
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Нуждая се от помощ! Дъщеря ми е приета от вчера в Пирогов със съмнение за апандесит!Болката и симптомите са показателни за диагнозата но кръвните изледвания са добри! В смисъл че няма повишени левкоцити  Thinking чакат все още и единственното което се прави е да вливат системи със болкоуспокояващи.Ефекта обаче е временен и при спиране на системата започва отново болка!Преди малко на визитацията са и казали да спре да яде и да пие вода и най-вероятно ще я оперират още тази вечер! Възможно ли е да е апандесит без да има увеличени левкоцити? И може ли да се окаже че не е  апандесит ако я отворят? Много ми е притеснено че не съм сега при нея и тия въпроси ме тормозят много  Cry
Моля ако има някой който да има понятие да пише!

# 1
  • София
  • Мнения: 558
По принцип така процедират при децата - с изчакване, по ред причини...Но това е до време. Щом са решили да оперират, значи смятат че се налага  Sad Много често няма увеличение на левкоцитите а проблемът е на лице... Единственото което можеш да направиш в момента е да не се притесняваш и да се успокоиш, просто няма смисъл от друго  Rolling Eyes
А при всяко отваряне дори и да не се потвърди диагнозата, което винаги може да се случи,  апендикса се отстранява задължително!
Успех, всичко ще бъде наред newsm10 Много деца и майки са минали по този път Peace

# 2
  • Мнения: 276
Благодаря за отговора  Hug
Днеска я оперираха и се оказа точно това въпреки чудесните кръвни изследвания!
Бил е прегънат зад дебелото черво и притиснат! Вече се възстановява от операцията!

# 3
  • Мнения: 2 926
Аз също бях без никакви кръвни показатели за апандесит, но когато ме оперираха, хирурга каза, че е било въпрос на минути да се спука!
Надявам се, че детето вече е добре  Peace

# 4
  • софия
  • Мнения: 4 985
Благодаря за отговора  Hug
Днеска я оперираха и се оказа точно това въпреки чудесните кръвни изследвания!
Бил е прегънат зад дебелото черво и притиснат! Вече се възстановява от операцията!

Браво, чудесно е че са се развили добре нещата.Бързо възстановяване на героинята!!!
И сега си отдъхни спокойно.Знам колко я е боляло, мен ме оперираха на същата възраст!!!

Целувка и хубава вечер!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 565
А какви точно са симптомите? Понякога ми се появявт леки болки от дясно за няколко дни, после изчезват. Вече се е случвало 3-4 пъти. Понякога слизат надолу към яйчника, а после към пъпа отиват. Може ли това да е апандесит и има ли други симптоми, по които да го позная?

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Надя 73, успешно възстановяване на дъщеря ти.

deny, твоето е по-скоро пясък който отива от бъбреците към пикочния мехур или пък нещо по тънките черва от храната. Но не съм лекар и ти не си при мен на преглед така че като те заболи пак отиди да ти пуснат една урина и да те прегледат.

# 7
  • Мнения: 110
Бързо възстановяване и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт