Sleeping eye mask

  • 6 666
  • 17
  •   1
Отговори
Много ви моля кажете от къде да си купя маска за спане-за очите. "Sleeping eye mask" ако знаете.
Имам предвит ето такава,ако някой не се сеща какво имам впредвид





Спомням си преди време пдоаряваха такива маски в комплектите на Dior но сега мне ги намирам:(
Ако няокой има представа ,моля да каже   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 21:50 от oldmanriver

# 1
  • Мнения: 1 546
Взех си такава преди около месец като подарък с продукт на Буржоа. Страхотна е. Гледах, обаче, че продават също много хубави маски в магазин "Клеопатра" (за бельо, не знам дали го знаеш newsm78) А преди това една позната ми донесе такава маска от един самолетен полет - раздавали ги при дългите нощни полети. Wink

# 2
  • Мнения: 1 335
Ще следя

П. П. Към авторката: Моля, оправи правописната грешка, че избожда очите. Няма такава дума като "впредвид" или "в предвид". Пише се "предвид".

# 3
  • Мнения: 3 306
да следя  Sunglasses

# 4
Ще следя

П. П. Към авторката: Моля, оправи правописната грешка, че избожда очите. Няма такава дума като "впредвид" или "в предвид". Пише се "предвид".
като съм бягала от часовете по български....така е   bouquet

# 5
Взех си такава преди около месец като подарък с продукт на Буржоа. Страхотна е. Гледах, обаче, че продават също много хубави маски в магазин "Клеопатра" (за бельо, не знам дали го знаеш newsm78) А преди това една позната ми донесе такава маска от един самолетен полет - раздавали ги при дългите нощни полети. Wink
Кой е този магазин.Да нямаш предвид Цезар и Клеопатра ?

# 6
  • Мнения: 1 629
И аз ще следя ако някой си купи да каже колко струва? А какъв и е чудотворния ефект? newsm78

# 7
И аз ще следя ако някой си купи да каже колко струва? А какъв и е чудотворния ефект? newsm78

Много хубаво и спокойно се спи с тях !
Има дами ,който имат много тънки кожички на клепачите, и това позволява дори на най-слабата светлина да дразни очите.Тези маски са именно за това,да предпазват очите от дразнещатата светлина и да спят спокойно.Използват се най-вече , в самолети,автомобили и дълги екскурзии ,за да прогонват светлината и съответно да спим спокойно.На мен примерно,много често ми се налага да спя през деня Sad истински кошмар е,защото дневната светлина адски много дразни окото,което предразполга към неспокоен сън.С една такава маска,тези проблеми се опрвят.Според мен е задължителен аксесоар в чантата или вкъщи.Малко кофти е първите няколко дни ,докато се свикне с нея ,но после няма отърване...като часовниците Simple Smile)))

# 8
  • Мнения: X
Една приятелка си поръча такава маска за спане от Ларедут, помня, че беше намалена на 4-5 евро.

# 9
  • Мнения: 1 629
И аз ще следя ако някой си купи да каже колко струва? А какъв и е чудотворния ефект? newsm78

Много хубаво и спокойно се спи с тях !
Има дами ,който имат много тънки кожички на клепачите, и това позволява дори на най-слабата светлина да дразни очите.Тези маски са именно за това,да предпазват очите от дразнещатата светлина и да спят спокойно.Използват се най-вече , в самолети,автомобили и дълги екскурзии ,за да прогонват светлината и съответно да спим спокойно.На мен примерно,много често ми се налага да спя през деня Sad истински кошмар е,защото дневната светлина адски много дразни окото,което предразполга към неспокоен сън.С една такава маска,тези проблеми се опрвят.Според мен е задължителен аксесоар в чантата или вкъщи.Малко кофти е първите няколко дни ,докато се свикне с нея ,но после няма отърване...като часовниците Simple Smile)))
А защо ти се налага да спиш през деня. Виждам,че си на 18г. да не работиш нощно време?

Аз от Ларедут нищо не мога да  си поръчам, защото нямам такава карта, пък и не ми се разправя с митници и митничари Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6
както някой беше казал има ги в магазина Цезар и Клеопатра, много симпатични изглеждаха и беше на цена около 5 лв. Имаше и розова и черна.

# 11
  • София
  • Мнения: 586

Вчера видях подобна в Джъмбо - май беше около 3 лева, но не съм съвсем сигурна Blush

# 12

Вчера видях подобна в Джъмбо - май беше около 3 лева, но не съм съвсем сигурна Blush

къде се намира този магазин?
Благодаря на всички,който се отзоваха   bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 885
Аз имам, но много ми дразни на очите, а ластика като ми се търка по косата и я разрова яко.. Сутрин съм бухнала.
Слагала съм я 1-2 пъти.

# 14
  • София
  • Мнения: 586
Вчера видях подобна в Джъмбо - май беше около 3 лева, но не съм съвсем сигурна Blush

къде се намира този магазин?
Благодаря на всички,който се отзоваха   bouquet  bouquet

На булевард България - когато се движиш от Бояна към НДК е от дясната страна, веднага след Била. По принцип е детски магазин, но продават и доста други неща Simple Smile
Магазинът е на два етажа - влиза се на горния, а касите и изхода са на долния - маските бяха на коридора между двата етажа - след аксесоарите за нокти и гримиране.
Сори, но хич ме няма в обясненията Crazy

Общи условия

Активация на акаунт