колко сладко изяждате?

  • 5 362
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
когато наистина много ви се хапва какво количество и какво бихте могли да изядете ? Laughing

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
максимум половин шоколад или 1 парче торта гараш или романс. Друго сладко не ям, не обичам. А сладко ми се прияжда максимум 2 или 3 пъти в годината.
Виж пъстърма, филе, шунка и други глезотии мога да ям с килограми

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
 Рядко ям сладко. Вчера и днес са едни от тези редки дни! Снощи направих бисквитена торта и утре ще доям последното парче. Сама си я изядох. Вай-вай-вай, ще плачем с кантара.

# 3
  • Мнения: 1 352
Една обикновена вафла най-много, ако е шоколадова - половин. Това се случва веднъж на 2-3 месеца.
Не съм много по сладкото, а като си представя турска баклава ми се  Sick.

# 4
  • Мнения: 2 401
100грамка - облак ми решава всички проблеми..  Wink

# 5
  • Мнения: 1 212
Два шоколада / от по 100 гр/ , мисля няма да ми се опънат  Thinking
Въпреки, че обикновено се задоволявам напълно само с един  Grinning

# 6
  • Мнения: 6 992
Ами...ако много ми се яде - един шоколад и после през деня шоколадова вафла, марс...нещо такова.
Тва е примерно веднъж месечно.
Иначе доскоро си похапвах поне някое малко десертче на ден.
Обичам шоколад Sunglasses

# 7
  • Мнения: 3 312
 Rolling Eyes   цял шоколад ще мога да излапам

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Многооооооооо.
Без сладко не мога.Радвам се ,че не ми се лепи.
Днес съм на палачинка със шоколад,вафла и шоколад.
Всички ядем сладко вкъщи.
Особено едни сладки ''Артур'' Mr. Green

# 9
  • Мнения: 393
  Много,ама си ми личи Sad-млекца,шоколад,бисквити,вафли,кремчета..да изреждам ли още? Всеки ден от всичко по нещо Tired

# 10
  • Мнения: 4 187
Мога по цял ден на сладко да карам  Crazy, добре, че си налагам ограничения!

# 11
  • Мнения: 446
Ееех значи не съм сама и аз мога да изям 2 шоколада а по-късно през деня и 2-3 вафли .
Добре е не ми се лепи.Но по принцип гледам да се огранича на 1 вафла или един шоколад.
Но ако съм си купила повече май докато не го изям не мирясвам .абе на моменти се чувствам като наркоман към сладкото  Confused

# 12
  • Мнения: 46 492
Не ям сладко, религията ми не го позволява (демек килата), а колко мога, знам ли  33uu само веднъж съм си пробвала силите  Rolling Eyes  бяхме на море, аз, още една съфорумка и сестрата на мъжа ми, купихме си 7 порции казанлъншки понички newsm64  1 и половина останаха, ама колко зле ни беше ... ooooh! май това ми е рекорда ...

# 13
  • Мнения: 2 015
Мога по цял ден на сладко да карам  Crazy, добре, че си налагам ограничения!
И аз така.Като ям вафла, то трябва да изям поне две, за да усетя че съм хапнала.Една вафла, не оправя нещата Naughty.

# 14
  • Мнения: 3 835
Oх, да имаше някой да ми прави вкусни плодови тортички, ех, живооот! Шоколади пусто как ли не ги мъча, ама не ме влечат и това си е! Едни сладка има от диви ягодки, дето, ако ги докопам, за отрицателно време изчезват. Така си ги лапам, натюрел. Ама като цяло, понеже никой не се грижи целогодишно за мен, да имам под ръка от тия лакомства, така си и тъна в сладка мизерия.

Общи условия

Активация на акаунт