Отговори
  • Мнения: 5 370
Ами ходих да направя маркетинг в Билла,за да преценя какви плодови пюренца на дребото да взема по-нататък татето..и купих три чешита :само праскова,прасковка и банан,и комбинация прасковка,банан и ябълка. И...викам я чакай да опитам една една лъжичка от банана......амиииии,то банана вече го няма!!!За срамотииите! Embarassed Embarassed Споделин после с един татко от квартала,а той вика-не бой се,моята жена си купуваше винаги по 2-едно за нея,едно за малкия.Така съвестта и беше чиста,че не го подяжда!!!!!!!!!!!!!............. Joy hahaha

# 1
  • Мнения: 3 634
Ха така... Добре дошла в клуба тогава... Моите поздравления... Тука у нас на почест са пюретата от манго...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
Да ти е сладко  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
 Joy Joy JoyНе си сама Grinning!
Аз също току си открадна от плодовите пюрета или от сокчетата на Ива. Нашият татко ги купува на кашон, та си мисля че липсите трудно се забелязват Wink.

# 4
  • Мнения: 269
Пюренца-не, но сокчетатааааааааааа! newsm47

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз още докато бях бременна почнах да ги дегустирам. Преди като ходех с Габи в Бебелан за пюрета и взимах да пробвам най-различни само ме питаха тя не е ли малка за тях им отговарях че са за мен и ми се смееха.

Май не е много добре да даваш праскови и кайсии до 1 годинка. Поне нашия лекар ни каза да не даваме.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 145
Мда-а-а някои са доста вкуснички. За плодовите и сокчетата няма спор, ама аз дори си падам по някои зеленчукови Embarassed Тиквички с картоф и малко адаптирано млекце - м-м-м-м много вкусничко става. Ама моята муцанка не ще и не ще да яде #Cussing out И мама си хапва недоизяденото с кеф, и скоро ще е 100кила

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е,поне се оказа,че съм икономична майка,такова нещо не вкусвам SickПо принцип компоти и слдки неща не обичам,а бебешките продукти ме карат да асоциацирам с тях.
А вие така ще влезете в преразход Simple SmileВнимавайте и с предпочитанията към Аптамила,скъпичък е Wink

# 8
  • Мнения: 1 313
и аз от доста време ги дегустирам и така ми се услаждат.....чакам с нетърпение времето, когато детенце ще ги прояде, че и аз да облажвам покрай него

# 9
  • Мнения: 1 800
Обожавам фреш от каквото и да е, няма плод, който да не обичам. Почти винаги като правя на Алекс сок, изцеждам доста повечко, отколкото той трябва да изпие и така има и за мамааа cheers

# 10
  • Мнения: 7 837
Тука у нас на почест са пюретата от манго...
То ми е любимото  Grinning
Още не съм дала на детето от него, но няколко пъти ве4е си хапнах за десерт  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 456
Когато аз му правя пЮре в къщи или сок, мога да хапна или да пийна, но купените не ги понасям - едвам ги опитвам да пробвам топлината преди да му дам, а плодовите са ми ужасно блудкави  Sick.. То и на него не му харесват особено , ако трябва да съм точна... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт