Ти какво сготви! Снимай, покажи!- 15-та тема

  • 49 486
  • 493
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 339
цоп първа, за да не изпусна някоя вкусотия Grinning

# 2
  • Мнения: 4 433
пляс няма да изпускам нищо Супер сте всички Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 774
Докато намаля снимката и вече pepika пуснала новата тема! Тогава вместо запис - снимката ще е тук Grinning

За вечеря при нас имаше бърза, мързелива баница, айран и плодове:

# 4
  • Мнения: 2 100
esy, и аз ще искам рецептата за Адана кебап (турска е, нали? )  Simple Smile
labrex, усещам, че с Рошлата ще стане като сливовия сладкиш-мания  Mr. Green И аз ще се престраша и ще я направя най-накрая  Blush

# 5
  • Мнения: 1 283
Какво правите бе момичета! Hug Вие не спирате да изненадвате и творите! Няма изчитане. Сега пускам снимките и се връщам назад да ви чета. Бях заета  с културно-масова дейност, снощи на концерта на Пол Гилбърт-китариста, а сега се връщам от аборигенски танци. Беше голям купон и на двата. Няма само "манджа и ляб" да ни е в главата Joy


Телешко варено

Тиквеник и печена тиква


Пилешка пържола - панирана


Свинска пържолка с картофи


Сутрешната ни закуска- Сандич-тостер, единия с луканка, другия с филе и двата с кашкавалче

# 6
  • Мнения: 7 414
  Записвам се с поредното си кексче.Рецептата,ако някой се интересува,е тук

 

     И сочно и крехко запечено свинско месце.

 

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Пепика,от кога не съм хапвала едни пържолки като твоите.Много вкусно изглеждат!

# 8
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ехе,страхотни сте!И новата тема с много нови вкусотийки!И при нас имаше баница ама недупена,че бяхме гладни и не ни се чакаше Laughing
yagodka,орехите са само поръсени върху  вече опечените кори на баклавата! PeaceДа ти кажа честно,аз обичам по-засукани сладкиши,ама тая баклава си заслужава,въпреки че не е сложна! Peace
Селма,кекса е супер!Ще  пробвам да го докарам като твоя,че утре имам гости!

# 9
  • Мнения: 22 867
labrex, усещам, че с Рошлата ще стане като сливовия сладкиш-мания  Mr. Green И аз ще се престраша и ще я направя най-накрая  Blush

Джиджа, тя няма как да не се получи, просто няма какво да и сбъркаш, така че - прави я. Понеже е малко големичка, може с половината количество продукти да пробваш.    bouquet

# 10
  • Мнения: 7 414

Селма,кекса е супер!Ще  пробвам да го докарам като твоя,че утре имам гости!
  Стискам палци!Успех! Grinning

# 11
  • Мнения: 107
Момичета много добре въртите тенджерите и тиганите. Честита ви нова тема. Уви аз скоро може и да не се отчета тук. pepika , твоето меню страхотно - много богато и добре поднесено. yagodka, баницата ти незнам да ли е мързелива, но изглежда много апетитна. А бе аз като съм на диета и тук само лиги бърша но пък си записвам по някоя рецепта. Esy, Дюканя не е много лесен, но системата работи. Имам резултат, но при дъщеря ми е по-голям.
Желая на всички лека седмица и да готвите и заради мен.

# 12
  • Мнения: 6 713
Докато отговоря в старата, то вече нова тема има! Crazy Hug

ЛУРДЕС, за пъстървата нищо особено няма - напълних я с нарязани орехи, подправих с мащерка, посолих, малко лимони тук-там, струйка зехтин и бяла вино в тавичката, и във фурната за около 20-30мин.

Мерси! Hug Ами досега винаги съм я правила само с лимонов сок и масло във фурната. С орехите наистина стана много вкусна. Crazy Peace
Ама не я снимах Sad
Другият път Wink

# 13
  • Мнения: 804
Krische, върна ме в детските ми години с това сладко саламче, копнах рецептата и непременно ще го пробвам.
Мариета, благодаря за дробчетата по селски, смятам с тях да изненадам моя приятелка, тяхна любителка Party
Пепика, много вкуснотийки си измасторила, браво   chef
Селма, свинското изглежда интересно, ще прегледам рецептата непременно.
  Само искам да ви кажа, че непрестанно си набелязвам рецепти и много искам да ги приготвя, но времето нещо недостига и гледам за по бързички и лесно изпълними неща. Абе важното е, че желание имам, пък когато намеря време ще готвя  chef
 Ето и аз какво сътворих за днес, Баничка по рецептата на Морена, мъжа ми много я хареса  Grinning, благодаря Морена   bouquet И компонче от черешки, домашно производство  Wink
                                                       

# 14
  • Мнения: 9 093
Пепи, много апетитни пържоли  Heart Eyes

Моята  Laughing закуска  Зелник /баница с праз/


Общи условия

Активация на акаунт