second hand

  • 5 583
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Посещавате ли ги тези магазини?
Или ви се иска, ама ви е малко гнусно? Wink
Купували ли сте си нещо втора употреба и какво?
Дрехи от Германия или дрехи от Канада предпо4итате Flutter
Или сте фен на пердета, покривки и калъфки за декоративни възглавници Grinning
И  още въпроси-кое е най-странното нещо, което сте виждали да се продава ТАМ и какво не  бихте си купили никога?

Мерси Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Посещавам ги редовно и си намирам много прилични дрехи. Взимала съм и за детето. Хич не ме е гнус. Не бих си купила бельо или обувки. Не помня нещо особено странно да съм видяла.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако употребиш търсачката, ще научиш много неща за тези магазини и за потребителите на този форум...

# 3
  • Мнения: 139
Ивонска, ако исках да употребя търсачката, щях да го направя.
Искам нещо по-свежарско hahaha

# 4
  • Мнения: 5 370
Ивонска, ако исках да употребя търсачката, щях да го направя.
Искам нещо по-свежарско hahaha
Чей само половин час, да изпълзят сите кобри и усойници, наш колко свежо ша стане. Flutter

# 5
  • Мнения: 139
Моля, придържайте се към темата!

Луда Мара, за обувките, разбираемо е, да, но аз  бих се изкушила, ако видя някакави по-из4анчени Flutter Само, 4е незнам как да ги по4истя, примерно, ако са кожа или велур Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 800
Да посещевам ги макар и рядко.Понякога си намирам и хубави нещица .

# 7
  • Мнения: 274
И когато нямах два по един в джоба, пак не съм си купувал парцали от там.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Рядко.
Понякога има нелоши парцалки, но според мен масово да си купуваш дрехи от там е някаква лудост и/или мания.

# 9
  • Мнения: X
Майка ми започна работа в такъв магазин. Страхотни неща има. За мен, за мъжа ми, за приятелките ми! От там пазаруват хора съсъ страхотни възможности, една от тях ми каза че най-хубавите и дрехи и за нея и детето и са от там. Спирали са ме по улицата познати и ме питат от къде имам тая рокля примерно.
Внос от холандия са и са изключително свежи и гъзи. Прани, дезинфекцирани и изгладени всяко нещо е със закачалка.
Повечето ми дрехи са нови от други магазини де, само че примерно един тренч дето си бях харесала ако по магазините е 60-70 лева, аз го взех за 6.00 Peace
Без ГРАМ забележка. Само дето не беше същия цвят който исках, ама за разлика от толкова лева се прежалих.
Между другото в гугъл намерих едно интересно интервю с Теди Велинова, която е страшен почитател на тези дрехи.

# 10
  • Мнения: 1 878
Мдааа, на запад е много модерно, ако си моделка или IT-girl да казваш, че пазаруваш от second hand шопове. Когато ме вземат на ревютата в Париж , ще се поогледам и аз ! Joy Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 139
Рядко.
Понякога има нелоши парцалки, но според мен масово да си купуваш дрехи от там е някаква лудост и/или мания.


Може би  става мания, защото са много достъпни за разните му хора с разните им вкусове, а и са  големи евтинийки....
А че са парцалки, парцалки са, но ако нямаш възможност  да си изразходваш шопинг енергията в нормални магазини толкова 4есто, колкото ти се иска, все пак си е алтернатива.....

Колкото и да е запазена дрехата, и като нова да е, ама не е и това ме смущава мен ли4но, както и че  не знаеш на чий гръб, гъз е лежала Mr. Green

 

# 12
  • София
  • Мнения: 38 476
Темата е за форум "На пазар".
Тия дни пообиколих няколко такива магазина. Е, не мога да ги възприема. Някакси твърде много си личи, че тези дрехи са били на някой друг, носени са. Поне в тези магазини, в които влязох дори не бяха изгладени особено добре.
Пък и нищо хубаво не можах да намеря. Аз ако изкарам моите стари дрехи, какъв магазих мога да отворя, ехей...

# 13
  • Мнения: 274
Повечето ми дрехи са нови от други магазини де, само че примерно един тренч дето си бях харесала ако по магазините е 60-70 лева, аз го взех за 6.00 Peace

Е къв е този тренч за 60-70 лева бе?! В кой магазин е тва? Сигурно е пълна скръб...

# 14
  • Мнения: 139
Темата е за форум "На пазар".
Тия дни пообиколих няколко такива магазина. Е, не мога да ги възприема. Някакси твърде много си личи, че тези дрехи са били на някой друг, носени са. Поне в тези магазини, в които влязох дори не бяха изгладени особено добре.
Пък и нищо хубаво не можах да намеря. Аз ако изкарам моите стари дрехи, какъв магазих мога да отворя, ехей...

Акцента не е непременно върху пазаруването, не е необходимо дори да търсиш нещо конкретно, абе дали ти е забавно да се ровиш там с две думи? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт