Почистване след ремонт?

  • 10 984
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Ползвал ли е някой услугите на фирма за професионално почистване?Става въпрос за почистване след ремонт-баня(знаете какво е след фугирането Sick),прозорци,подове?Доволни ли сте,препоръчайте фирма(може и на лични,за да не се счете за реклама).За София става дума.

# 1
  • Мнения: 931
Аз съм ползвала, изключително съм доволна само че не мога да ти препоръчам защото фирмата е от Хасково.Ако използваш фирма спестяваш мн време и труд.

# 2
  • Мнения: 1 844
и мен ме интересува този въпрос.
а бихте ли ме ориентирали каква е горе долу цената на тази услуга?
става въпрос за почистване на ново жилище след ремонт,около 130кв?
въпросът ми е само за чистене,няма отпадъци за изхвърляне.

# 3
  • Мнения: 34
Използвах фирма и съм доволна. Не е много евтино, но си заслужава, защото мръсотията е голяма и сам човек не би се справил дълго време. Цената беше 3 лв./м2, което включва всичко - миене на прозорци, баня, вътре в шкафовете и т.н., всичко което искате.

# 4
  • Мнения: 52
Manya,прати ми на лични коя точно фирма си ползвала!Рових в интернет,но там гъмжи от фирми за почистване(коя по-известна,коя-не толкова...)Искам да се спра на нещо изпитано! Peace

# 5
  • Мнения: 64
Manya, може ли и на мен на лични фирмата. И аз искам всичко, но повечето фирми в интернет дават цени на дейностите поотделно. Направиха ли първо безплатен оглед за оферта или направо ги извика?

# 6
  • Мнения: 564
Еййй.. точно щях да пускам същата тема!!!! Simple Smile  Mr. Green

И аз се интересувам от читава фирма, ако може координати.. Simple Smile
А може и някой от някое частно лице ако е доволен случайно.... да сподели  Peace
Става въпрос точно както е при marida - няма нищо за изхвърляне, само почистване: прахоляци, латекс, фугиращи смеси...

# 7
  • Мнения: 52
Bobeto,даже пуснах запитвания към 3 фирми още в 9h. сутринта.Още никоя не ме е удостоила с отговор newsm78(става въпрос за популярни такива).Или не ползват пълноценно интернет,или вече толкова са се ояли,че почистване на гарсониера им се вижда "мижава" сделка...Утре ще се пробвам при по-неизвестните...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 952
Напролет платих ~ 3.50 - 4 лева на квадрат. Срещу тях 4 момчета чистиха от сутринта до вечерта всичко - прозорци, бани, подове, тераси, врати... Строителни отпадъци нямаше, грубото беше зачистено преди тях.
Честно казано не останах доволна и това беше поредната такава фирма, от която се разочаровах. Покрай многото труд направиха и 1-2 бели и остовиха доста непипнати места въпреки много детайлната ни уговорка. Но така или иначе, аз трябваше да чистя 1 седмица на пълен работен ден и до изнемога, за да направя това, което те направиха за 1 работен ден.
След сглобяването на мебелите просто нямаше кого да викна за помощ и чистих около седмица по 4 часа на бързи обороти без време за почивка - прозорци и бани отново, забърсване на мебели, уреди, забравени ъгълчета, маскиране на следи от майстори и прочие... Уморих се яко, гадно си беше  Sick

# 9
  • Мнения: 1 269
Моля ви за Пловдив някакви препоръки, може и на лични. На края сме на ремонта и вече ми писна от всекидневно замазване на прахоляци.

# 10
  • Мнения: 645
Manaya,

може ли и на мен на лични да ми пратиш координати на тази фирма,

благодаря ти предварително

# 11
  • София
  • Мнения: 6 302
Manya, ще ти бъда много благодарна, ако ми пратиш на лични координатите на тази фирма. Съвсем скоро ще се възползвам от услугите й.

# 12
  • Мнения: 2 803
Ако може някой да ми каже за Варна- какви са цените и да ми препоръча?

# 13
  • Мнения: 34
ivista, не мога да ти пусна съобщение - пощата ти е пълна.
Иначе не са правили оглед. Казах само, че се касае за почистване след основен ремонт. Цената е за над 65 м2 или нещо такова, вече не помня точно.

# 14
  • Мнения: 645
Manaya, за София ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт