Падане на тапата

  • 35 698
  • 59
  •   1
Отговори
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Моля Ви,кажете ми колко време след падане на тапата започва раждането?Второ раждане ми е.При първото нещата стояха по друг начин-просто не мога да правя сравнение.Колко е минимумът и максимумът от време, след падане на тапата, до започване на раждането?Трябва ли да известя АГ-то или ако почнат силните контракции направо заминавам в болницата?Много ви благодаря предварително.Май се започва-стискайте палци!!!

# 1
  • Мнения: 428
Моята падна няколко дни преди раждането. До колкото знам е доста относително - от дни до часове.. За да си спокойна по-добре се обади на гинеколога си.
Успех и здраво бебче на финала Hug

# 2
  • Мнения: 4 053
да, при всеки е различно,
аз, мой те тапи не съм ги забелязала - кога и как,
но, на моя приятелка от падането до раждането бяха минали 3 дни  Crazy
успех и леко раждане  Hug

# 3
  • Мнения: 9 814
Седмица и половина след като ми падна частично тапата родих.
Макар че, според моя лекар трябваше да родя три дни след падането.

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Различно е.

# 5
  • Мнения: 1 763
Аз родих десет дена, след като ми падна тапата.

# 6
  • Мнения: 2 376
за тапата е индивидуално. По принцип тръгваш за болницата, ако:
-ти изтекат водите
- имаш регулярни контракции на 5  мин с продължителност 1 мин
-или кървене
по-добре 10 пъти напразно да ходиш до болницата Simple Smile отколкото да не стигнеш навреме.
УСПЕХ! Леко раждане и здраво бебе на финала!

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нямам си на идея кога ми е паднало това чудо newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз така и не съм видяла кога ми е паднала...  Crazy
Водите ми ги спукаха в болницата.

# 9
  • Мнения: 33
Не мога да кажа, и на мен ми е интересен този въпрос. От 10 дни се разхождам с паднала тапа и никакви признаци за предстоящо раждане. когато ми падна реших да не ходя на док, защото само при мануалният преглед има вероятност да направя разкритие, пък аз искам още малко  беб да си поседи на топличко  Mr. Green Обадих се само по телефона на док, но и нищо не ме боли.За болницата бих тръгнала ако
- ми изтекат водите
- имам регулярни контракции на 5  мин с продължителност 1 мин
- или кървене
Но ти си към края на лентичката, така че поне на док се обади. Леко раждане и на финала здраво и сладко бебче   bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз моята въобще не я видях.Отидох в болницата със силни контракции и разкритие, но без да са ми изтекли водите - там ми спукаха мехура  Laughing, та може и тапата ми тогава да е паднала.Ти най-добре се обади на лекаря си да го предупредиш и започни да си следиш контракциите.Успех и леко раждане    Grinning

# 11
  • Мнения: 127
Тапата ми падна като станах в 9часа сутринта,родих след 14 часа по-късно  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 026
Падна ми към 16ч, родих в 3 сутринта.

# 13
  • Мнения: 85
Аз родих  два дена след като ми падна.Леко раждане ти желая и здраво и хубаво бебче!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 129
В сряда ми падна тапата, а в петък срещу събота ми изтекоха водите и родих.
Леко раждане и здраво бебче на финала ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт