zapichane na dvumesechno bebe

  • 1 629
  • 8
  •   1
Отговори

Анкета

kakvo 6te kajete za chaq na HIPP qbalka i matochina?

Опции:

podhodqshto li e da se izpolzva,pri bebe na dva meseca?predpolagam che e po dobre ot zahranvane sas sokche.



Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 03:29 от Tatti

# 1
  • Мнения: 26
zdrasti i az sam maika na dvumesechno bebeche momche i sme sas zapek no za takav chai ne sam chuvala rezoltat dokolkoto se osvedomih mekata iabalka ima takiva chaiove bila za razhlabvane na nas dosega nisto ne ni pomaganie sme davali dufalak soka ot prevareni oveseni iadki techen parafin nestogen 1 i malko sok ot krusha ako nesto ot tezi nesta reshish moje da si sigurna pone che niama posledstvia za beboka a ako namerish ti lek se nadiavam da pishesh uspeh



Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 03:29 от Tatti

# 2
  • Мнения: 9 466
Колко време не акат бебета ви?
nediii конкретно овесенете ядки /дори водата в която са врели/ може да доведе до др проблеми-в тях има глутен, а за двумесечно е мноооого рано Confused
Щом си кърмете бебетата, най-лесно и безопасно за тях е ВИЕ да приемате храни които да разхлабват техните стомахчета Peace
Т.е. споменатате овесени ядки, круши-сурови и сокове от тях, сини сливи, сок от кайсии и др.

# 3
  • Мнения: 26
tova za soka ot oveseni iadki mi go kaza doktorkata vsastnost vsichko mi e kazano ot doktorkata a ne akame veche treti den no veche sam reshila da go izchakaam ako i utre ne se izaka ste igrae termometara inache e spokoen spi si papka i si igrae test ne e bolnav i akoto ni e zeleno lekarkata mi kaza che si hapva poveche ot kolkoto stomahcheto mu moje da preraboti zatova e taka veche ne znam na kakvo da viarvami nai interesnoto e che kato go izakvam v nachaloto e po zgasteno akoto kato tapichka a posle e sto gode redichko ako imate ideia priemam Hug

# 4
  • Мнения: 53
Моето дете имаше същия проблем, даже още през от първият месец. Има един сироп Дуфалак ,с него се оправяхме.Водата с овесените ядки не ни помагаше. А също минахме от Фризо на Фризовом ,докато започнахме сокчетата  след 3 месец.Тогава се регулира изхождането и се върнахме пак на нормално адаптирано мляко.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не разбирам анкетата.

# 6
  • Мнения: 8 242
Не разбирам анкетата.

Няма какво да разбираш, просто жената не може да ползва още форума..

А с какво се храните? Кърма или АМ?

И тия всичките щуротии, които си давала на бебе на 2м  Shocked .. това, че са ти предписани от педиатър, не говорят нищо хубаво за педиатъра.. и изобщо не означава, че са безопасни и подходящи за толкова малко бебе..

А ако започнеш да пишеш на кирилица и малко по-грамотно и разбираемо и обясниш как, колко и с какво се храните, може да помогнем повече  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 742
Аз съм против термометъра.По-добре сок от круша.

# 8
  • Мнения: 26
sajeliavam che ne pisha na kirilica ama niamam oste takava programa chakam da mi ia instalirat zastoto ne moga az ako ne pisha pravilno sori ama moia divak postoianno me sekva  Embarassed  i barzam za dufalaka ne stana nisto samo vednaj se izaka a nie sme samo na karma  sega na 7 noemvri stavame na 3 meseca i sam zapochnala da davam sok ot krushi da vidim

Общи условия

Активация на акаунт