писна ми хораааааа

  • 5 154
  • 47
  •   1
Отговори
здр знам 4е е стара тема ама по4на да ми писва от жената .писна ми от тези депресии следродилни .преди родилни и тн
Много ви оби4аме и вас и децата ама ееееееееииииииииии и ние сме хора и ние имаме проблеми
запо4жаме от 07 4аса до 19 4аса после помагаме за децата и ДА харесва ни и така ви се радваме =ама хубавици разберете колко за вас това е стрес толко и за нас
ценим Ви много ама аиде се дражте малко по така
целуваме ви ама не ни забравиаите .хем пари да има хем да сме с вас Е АИДЕ КАК ДА СТАНЕ
пи6а от регистаци.та на една позната
 

# 1
  • Мнения: 1 568
Ами щом разсъждаваш по-този начин по-добре е да освободиш съпругата си от себе си!Ще и мине най-вероятно депресията!Чувала съм,че ако си в депресия или нервна и раздразнена,трябва да се освободиш от това,което ти опъва нервите!Съжалявам,но такова държание на мен ми се струва недопустимо!

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Твърде крайна си, Маргало.
Всеки може да се поизмори.

# 3
  • Мнения: 1 568
Ако в такъв момент мъжът ми ме зареже,в смисъл откаже подкрепата си,не ми трябва!Преди 8 години го изживях и сега никой и нищо не може да разпали чувствата ми към този мъж,той за мен умря!

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Е, за каво зарязване става въпрос тук?
Просто си мисля, че и мъжете не са от желязо, и в един момент им идва в повече
напрежението. Да не говорим, че никак не са наясно с депресиите и с криволичещите пътища на женската логика.

# 5
  • Мнения: 9
здр Маргало ама маи не6то не разбра,не иска да я остави а да сте по 4ове4ни ,ние сме с вас а не сре6то вас.
УСЕТЕТЕ СЕ МАЛКО А,ТИПИ4НАТА РЕАКЦИЯ ЕИ ЗА ТОВА ГОВОРИ 4ОВЕКА.
ВЕДНАГА РАЗДВОИ ЕЗИКА И ПО4НА ДА СЪСКАШ
ПИ4 И АЗ САМ С ТЕБ ДА ЗНАЕ6 И НЕ СИ САМ

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 11:10 от ivan

# 6
 Peace
да наистина е доста трудно и за нас и за вас,но я си преставете 4е и ние легнем да ревем и  тн
тогава какво 6те стане а
ние ви уважаваме аиде и вие

# 7
  • Мнения: 46 508
От цялата тема разбрах, че жена ти не те уважава и ти седиш и се оплакваш тук.
Кажи какво конкретно е станало, че да схванем newsm78

# 8
  • Мнения: 1 217
Човек не изпада в депресия току-така.Дали пък твоето поведение/държание и дава онова,от което има нужда.Най-добре,когато има някакъв проблем да говорим за него с човека до себе си,ако не си споделяме,или си заряваме главите в пясъка няма начин да се реши.Късмет и разбирателство ви желая.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Човек не изпада в депресия току-така.Дали пък твоето поведение/държание и дава онова,от което има нужда.
има хора дето си изпадат в депресия и от нема кво да правя
явно е човека му идва в повече
и сред воя на женски, как им е писнало, що пък и този мъжки да не чуем?
обаче това няма да помогне
запънели се жената, че мъжо е от другата страна, а не до нея...може да му вгорчи живота...и да - рано или късно мъжа ще я освободи да си се дпресира сама колкото си иска
мъжете допускат грешки...ние също, ако го няма обаче разбирането за КОЛЕКТИВНА и честна игра в отбор, а не между враждуващи отбори....семейството няма шанс
успех на автора, виждам, че просто иска да пусне парата, не да търси съвети и да споделя!

# 10
  • Мнения: 1 217
Има и такива,на които никога не им е до проблемите на човека до тях,ако пък им се струват дребни и незначителни защо не му го кажат лично,или пък да се опитат и своето поведение да преосмислят.За всеки влак си има пътник.Не е сигурно нито кой кого ще освободи накрая,нито пък е задължително жената да остане сама.Не говоря за конкретния случай,не познавам семейството.

# 11
  • Мнения: 46 508

има хора дето си изпадат в депресия и от нема кво да правя
явно е човека му идва в повече ...

Именно. Според мен той е изпадналият в депресия, просто на някои мъже им идва в повечко отговорността след като станат бащи.

# 12
  • Мнения: 3 720
Peace
да наистина е доста трудно и за нас и за вас,но я си преставете 4е и ние легнем да ревем и  тн
тогава какво 6те стане а
ние ви уважаваме аиде и вие
Че вие си го правите, но никоя жена не пуска тема за това, защото сме ви свикнали. Жената може да има нужда от подкрепа преди, след, около раждането, ама силния пол целогодишно и ежеминутно трябва да бъде внимателно обгрижван.
Просто го приеми- временно е! Peace

# 13
о маи ви натиснахме мазола а
разбутахме змиярника Laughing  ,много ви се виде нанагорно а?
да и ние имаме проблеми в работа и тн.а повярваите това 4е отговорноста за детето ни идва пове4е е ИЗТАРКАНООО
ние се справяме ама маи на вас ви е много.
ние приемаме отговорностите а вие просто ревете и се изнервяте,та и на нас си го искарвате
и пак ви казвам ОБИ4АМЕ ВЕ
ама как се разсаскахте леле
А ЗА6ТО ЕДНА ТЕМА НЯМА ОТ ТИПА ,КАК СЕ ДАРЖИТЕ С НАС,ЕДНА НЕ Е КАЗАЛА 4Е ПОНЯКОГА МИНАВАТЕ ГРАНИЦАТА А,
И 4Е НЕ ВИНАГИ КОГАТО ИДВАМЕ ИЗТО6ТЕНИ ЗАСЛУВАЖАМЕ ДА НИ НЕРВНИ4ИТЕ

# 14
  • Мнения: 46 508
...
ние се справяме ама маи на вас ви е много ...

Много им е само на жените, чиито мъже след работа се прибират и си вдигат краката на табуретката, другите, които се държат като големи хора, нямат мрънкащи жени.


А мъжете, които хленчат (да не цитирам) са грозна гледка, толкова, колкото и хленчещите жени, вземи се стегни малко Peace

Общи условия

Активация на акаунт