Болки в гърдата 8 месеца след последното кърмене?

  • 731
  • 8
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте момичета! Февруари месец спрях да кърмя. Постепенно, с изцеждане, без медикаменти. Доскоро като стисна зърното все още излизаха капчици. И сега ни в клин, ни в ръкав ме заболя едната гърда. Няма бучка, втвърдяване или някаква видима промяна, но болката се разпространява и към подмишницата. Мисля да отида на мамолог, но той не приема веднага, трябва да почакам. Какво да правя? Не мога да се цедя, просто нищо не излиза...
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Преди да се шашкаш, хайде помисли малко за простички причини - тези дни да си правила нещо по-необичайно, в стил копане, месене на хляб, някаква друга необичайна за теб физическа работа с ръцете? А случайно да си пред менструация?

# 2
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Да, сещам се за евентуална причина  Wink, но не знам как да се справя с последствията. Сложих си зелев лист, но стана по-зле май  newsm78

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Зависи каква е причината - зелето помага при начало на мастит, което едва ли го има при теб, но няма да има ефект при мускулна треска примерно или при болките, които се проявяват преди менструация... или при начална бременност Laughing

# 4
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Не е мускулна треска, не съм и бременна, а  не съм и пред мензис. Кажи какво да правя, някакви лапи или дори медикаменти, става все по-зле  Sad. Странното е , че няма втвърдяване  newsm78

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нурофенът е освен болкоуспокояващо също и противовъзпалително, така че действа добре в такива ситуации.

# 6
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Веднага започвам, но той ще повлияе само на болката или ще отстрани и източника?

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Реално не знаем какъв е източника на болката (или поне ти не казваш какви са ти подозренията Wink) - нурофенът помага при възпалителни състояния, ставни проблеми и възпалени нерви примерно, така че би трябвало да се отрази добре и ако не може да излекува, поне ще те поддържа докато идеш на лекар да се види за какво става въпрос. Няма на какво да навреди, това е по-важното.

# 8
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ще ти пиша на лични

Общи условия

Активация на акаунт