Зацапване?

  • 2 381
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Здравейте милички,имам едно питане понеже незнам какво става,значи М ми беше от 05.10-08.10,и от 8-ми започнахме да бебеправим почти всеки ден,на 18-ти имах тъмно жълто зацапване което на другия тен стана по-тъмно почти кафяво.Та мисалта ми е дали е ову или може да е имплантация.От два месеца пия дуфастон по лекарско предписание.До сега не съм имала такова зацапване по тва време на МЦ.И друго-от два дена гърдите леко ме наболяват,но само при допир.Моля ви дайте някакво предположение.   bouquet

# 1
  • Мнения: 196
Според мен трябва да се направи една обща тема -Бременна ли съм ? и всеки да си пише каквото иска вътре..кога му идва ,какви са му симптомите и т.н. през ден се пускат едни и същи теми..от както чета тоя раздел от форума съм бременна всеки месец...

п.п. ако искаш да си бременна от сърце ти го желая

# 2
  • Мнения: 191
вярно е че почти всеки ден се пускат такива теми но като му опре до главата на човек така става,не е срамно да се пита,все пак нали форума е информативен.А това за общата тема,нищо че ми се струва някакъв вид сърказам,не е лоша идея

# 3
  • Мнения: 1 334
Паулина,понеже виждам,че си доста оправна с даването на линкове в другите теми....дали пък и там нещо не пишеше по твоя въпрос.
Странно,защото зацапването (каквото и да е то) е бивало обсъждано минимум стотици пъти.А едно на ръка,че лекарят е този,който със сигурност може да потвърди на каква основа е Peace

# 4
  • Мнения: 191
Паулина,понеже виждам,че си доста оправна с даването на линкове в другите теми....дали пък и там нещо не пишеше по твоя въпрос.
Странно,защото зацапването (каквото и да е то) е бивало обсъждано минимум стотици пъти.А едно на ръка,че лекарят е този,който със сигурност може да потвърди на каква основа е Peace
Ако е пишело нещо нямаше да пускам тема,но като гледам сигурно ще ми е последната,понеже за пореден път се убеждавам че не трябва и съвети да давам на другите момичета,тъй като пак ще има някой нахокан.Да си призная с голям страх пуснах тема защото бях сигурна че ще има някой недоволен.
Няма значение,мир да има.

# 5
  • Мнения: 9 077
Чакай сега, пускаш тема за нещо, което сто пъти е дъвкано...и искаш да кажеш, че никъде не е писано за зацапване?
искаш ли да ти изровя поне 10 теми и да ти пусна линк да четеш?

Въпросът не е за страх или да угодиш на някого...имайте малко уважение към потребителите тук - както аз мога да отделя време и енергия да ровя за инфо и да ползвам търсачката, така и всеки друг може и трябва. Ако след това има неяснотии и въпроси - тогава се пуска тема. Това се нарича "нетикет".

# 6
# 7
  • Мнения: 191
Благодаря за линка,въпреки че съм изчела почти всички теми по въпроса,но не можах да намеря отговор на моята ситуация,защото почти всички казват че имат зацапване когато трябвало да им дойде,а на мен е на 13-14-я ден от МЦ.Както и да е,ще чакам пък каквото стане

# 8
  • Мнения: 196
 newsm30 newsm30 newsm32-дано да се похвалиш

# 9
  • Мнения: 2 926
paulina7 не така с лошото,моля те!
Така до никъде не се стига.
Аз също имах зацапване на 12 и 21-ви ден от М-то този месец.
Не пуснах тема.Прочетох доста неща, защото за първи път ми се случи.
И какво от това? Просто предположения мога да направя въз основа на прочетеното.
Има доста опции, които можеш да получиш от форума, единствената вярна обаче, ще получиш при гинеколог!

# 10
  • Мнения: 9 077
Зацапване може даима поради три причини и всички те се споменават в който и линк да видиш за "зацапване":
1. зацапване поради имплантиране
2. зацапване от розова овулация
3. зацапване от идващ М.

# 11
  • Мнения: 2 926
.:.Stef.:. имаше ли и нещо за нисък прогестерон или се бъркам?  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 334
Може от раничка на шийката,може от лигавицата на матката....и други ужасии.И защо човек излишно да се плаши като просто може да се прегледа и да разбере причината Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 191
paulina7 не така с лошото,моля те!
Така до никъде не се стига.
Аз също имах зацапване на 12 и 21-ви ден от М-то този месец.
Не пуснах тема.Прочетох доста неща, защото за първи път ми се случи.
И какво от това? Просто предположения мога да направя въз основа на прочетеното.
Има доста опции, които можеш да получиш от форума, единствената вярна обаче, ще получиш при гинеколог!
И какво стана при теб, разбра ли от какво беше зацапването ти?

# 14
  • Мнения: 143
Аз съм имала зацапване заради киста. 2-3 дни поред. Не сериозна, а от тези, които се пукат с идването на цикъла. Отиди на преглед и веднага ще разбереш. Причини много.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт