морална подкрепа

  • 2 890
  • 18
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Не знам дали темата ми е за тук, ако не е нека модераторите я преместят.
Преди време писах, че ми се появи едно мравучкане над горната устна, вече седмица не отзвучава. Реших да вляза в интернет и при “мравучкане„ прочетох доста и за множествената склероза. Оттогава  не съм на себе си от притеснение, не ми се яде, не мога да спя добре, абе изобщо изпаднах в едно много неприятно състояние. В момент на паника отидох на невролог и му казах за притеснението ми, а той каза, че в моя случай няма място за притеснение, защото нямам типични оплаквания за това заболяване и че мравучкането ми е на нервна почва. Аз също усещам, че като се притесня повече и почва повече да ми мравучка, а навън почти не го усещам.Склонна съм да му вярвам, защото е добър лекар, но как да се самоуспокоя незнам.  Sad

# 1
  • Мнения: 4 053
просто мисли за хубави неща,
лошото понякога сами го предизвикваме
 Hug

# 2
  • Мнения: 822
просто мисли за хубави неща,
лошото понякога сами го предизвикваме
 Hug
Много точно Peace

# 3
  • Мнения: 4 433
Доктора ти е казал,не се притеснявай Hug

# 4
  • Мнения: 209
просто мисли за хубави неща,
лошото понякога сами го предизвикваме
 Hug

опитай се да правиш неща, които са ти приятни и ти доставят удоволствие  Peace

# 5
  • Мнения: 2 521
Напълно съм съгласна с Мони.Излизай повече навън,срещай се с приятелки и престани да четеш неща от които ще се шашкаш излишно Naughty

# 6
  • Мнения: 3 695
Мравучкане какво озанчава? Потреперване някакво ли? Сигурно докторът е прав и е на нервна почва. Не мисли за него и ще мине. Успех!  Peace

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Това, което ти е казал доктора е най-вярно. Не си самовнушавай разни заболявания. Все пак не си лекар и не можеш да знаеш повече от доктора, който те е прегледал  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 923
Довери се на доктора недей да си внушаваш глупости
МИСЛИ ПОЗИТИВНО Hug

# 9
  • Мнения: 1 187
Изобщо не се притеснявай, радвай се на живота...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Благодаря сърдечно на всички за отговорите!  bouquet

# 11
  • Мнения: 382
Такова мравучкане съм имала от нерви,че половината глава,лявата ръка и крак не съм ги чуствала.Сигурна съм,че е на нервна почва.И се засилва като го мислиш постоянно.Спри да четеш интрнет-от него аз "преболедувах "от рак на белия дроб,астма,рак на езика,множествена склероза и много други,а детето ми от " детска церебрална парализа,астма,синдром на ранния пуберитет и птоза"Сигурно за някои не се сещам.Откакто имам компютър винаги съм болна от неизлечима болест.прави извод сама.Нищо ти няма,споко.  bouquet

# 12
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Това самонавиване е много лошо.А ако искаш да си по-спокойна посети и друг специалист, да чуеш и друго мнение.Понякога не усещаме как сами си вредим като си мислим за най-лошото.

# 13
  • Мнения: 1 520
Масажирай мястото, движи се повече и няма да усетиш как проблемът ще отшуми Peace

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 894
успокой се и мисли позитивно Hug

Общи условия

Активация на акаунт