Нова година и бебе

  • 9 717
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
 Thinking Нова година наближава или поне наближава време да решим как ще празнуваме.
Как ще празнувате / сте празнували Нова Година с бебе? Вземате ли го с вас в ресторанта или празнувате в къщи и го оставяте да спи в другата стая?
Трудно ми е да си го представя откъм организация, като се има предвид, че сега като ходим на гости пада едно прехвърляне от ръце в ръце, гушкане и гъделичкане, че малката се шашка и след максимум два часа я евакуираме да спи в къщи.

Който има know-how нека сподели!  Hug

# 1
  • Мнения: 257
Откакто родих големият ми син празнуваме нова година вкъщи с приятели но да си призная ми писна моят съвет е ако има на кого да оставиш бебо излез си на заведение като бял човек

# 2
  • Мнения: 805
Изабела се роди август и първата Нова Година си празнувахме вкъщи. По ресторантите според мен не става - шумно е (особено пък на Нова Година), запушено... Но вкъщи ни беше много романтично и приятно. Украсихме си елха (май повече за нас, отколкото за 6-месечната ни дъщеря), подредихме си красиво масата, подаръци имаше за всички. Най - бебешкия спомен ми е как тя се бореше с един подарък и му късаше при това опаковката, а ние бяхме толкова горди...нашето дете отваря подарък! hahaha

# 3
  • Мнения: 169
Аз нямам още опит но тази Нова Година живи и здрави вече ще сме с бебе на ръце, но поради факта че бебка ще е на около месец само няма как да се случи да празнуваме на различно място от дума ми. Но си мисля че едно малко дете дори то да е на няколко години няма място в шумните заведения, където стават и доста злоуми.

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ще ги оставя и двете на баба им,както до сега.

# 5
  • Мнения: 30 969
В къщи е чудесно. Украса и подаръци. Празненство и прекрасна храна. Тихо  и спокойно, ако не се брой ужасните пукотевици на самата Нова година. Между другото кога ли ще забранят тази простотия?

# 6
  • Мнения: 1 896
 С бебе в ресторант навръх Нова Година!Немислимо! Naughty
Или празнуваме семейно у дома и то спи в другата стая или го оставяме на грижите на бабите и празнуваме навън самосиндикално.

# 7
  • Мнения: 3 306
 "бабин дом"   Laughing

# 8
  • Мнения: 166
Ние сигурно ще отидем на хотел за 2-3 дни. Новогодишната нощ сигурно ще е в стаята (поне за мен), но поне кака и тати ще си изкарат весело, а остналите дни и аз. В къщи едва ли ще е много забавно, особено след като вече 8-9 години караме извън къщи.

# 9
  • Sf
  • Мнения: 978
На вила в планината ще ходим, с голяма компания, камина и сняг (надявам се!).

# 10
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Изминалите две години у нас. Всъщност втората трябваше да е с още много приятели и деца в дома на наши приятели, но Ваньо взе, че получи конюктивит и си останахме пак у нас  Grinning.

Имам приятели, които от първата нова година с дете са все с него на хотел, в ресторант, когато на детето му се доспи го оставят в стаята, а те носят бебефона със себе си в ресторанта...  Други оставят децата на баба и дядо, което за мен е по-добрия вариант.

# 11
  • Мнения: 2 307
От както се е родила си празнуваме Нова Година в къщи .На ресторанти и заведения можем да идем по всяко друго време.
Коледните и новогодишните празници 3 поредни години си ги празнуваме само тримата и ни е много приятно!

# 12
  • Мнения: 318
Това ще е първата нова година с малката ни бузанка и съответно най-хубавата  Heart Eyes ,до 12 със сигурност ще сме вкъщи,а после баба ще се прави на бавачка  Mr. Green

# 13
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
В къщи с мъжо и свеки, но аз лично откачам. Ако имате възможност излесте и оставете детето на някоя баба.

# 14
  • София
  • Мнения: 23 036
Ще оставям на "бабина градина"  Mr. Green
Като поотрасне - плътно с нас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт