Спешен въпрос за съхранение на кърма

  • 528
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте, Hug
имам спешен въпрос за съхранението на кърмата. Цедя се на работа към 14.00 часа. Имам на разположение хладилник, но не знам дали е добра идея да оставям кърмата в него, защото така или иначе после си тръгвам към 17.30-18.00 от работа и се прибирам за средно около 30 минути.  Затова я оставям на стайна температура, но на хладно и до прозорец. кат осе прибера веднага я слагам в хладилника. Дали постъпвам правилно?
Благодаря ви!
 Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 869
Лурдес, мисля си че ще е по-добре да я оставяш в хладилника. Иначе спазваш общо часовете, в които може да изкара на стайна температура, но защо да не й дадеш малко повече време, като я прибереш в хладилника?! Вечерта ли използваш изцеденото или го слагаш в хладилник/замразяваш? Ако ползваш веднага - не би трябвало да е проблем, но ако ще престоява на хладно, по-добре да е в хладилника (най-отзад) на работа.

# 2
  • Мнения: 9 467
В библиотеката на този подфорум има подробно инфо как се съхранява кърмата Peace

# 3
  • Мнения: 6 713
Лурдес, мисля си че ще е по-добре да я оставяш в хладилника. Иначе спазваш общо часовете, в които може да изкара на стайна температура, но защо да не й дадеш малко повече време, като я прибереш в хладилника?! Вечерта ли използваш изцеденото или го слагаш в хладилник/замразяваш? Ако ползваш веднага - не би трябвало да е проблем, но ако ще престоява на хладно, по-добре да е в хладилника (най-отзад) на работа.

Мерси, Мег! Hug Оставям я в хладилника и я ползваме на следващия ден, като спазвам правилото за 24 часа. Сутринта майка ми й дава каша или го пие. Peace

# 4
  • Мнения: 1 336
Какво е това правило за 24 часа?

# 5
  • Мнения: 117
като имаш хладилник защо не го ползваш? По- сигурно е!Макар, че мисля ,че за това време нищо няма да му стане,но ако съм на твое място ще го съхранявам в хладилник.Поне ще съм 100% спокойна.

# 6
  • Мнения: 1 219
аз също бих използвала хладилник. PeaceПо сигурно е.Успех!!!!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Наистина е по-добре в хладилиник.Иначе мисля,че ако не е много топло навън е годна 8 часа. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт