след операция на жлъчката - да се сложи ли тръбичка

  • 1 252
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, миналата година ми извадиха жлъчката. От тогава от време на време вдигам рязко висока температура и ме тресе. Докторите казаха, че понеже са ми изтънели жлъчните тръби, там се събира мръсотия и от там организмът реагира. Сега ми предлагат да ми сложат изкуствена тръба, но аз чувам противоречиви мнения. От една страна е добре да се сложи такава тръба, защото иначе се увреждал черния дроб. От друга пък било хубаво организмът да се справи сам.
Моля помагайте с мнения - наистина не знам какво да правя  Sad

# 1
  • Мнения: 1 835
Здравейте, миналата година ми извадиха жлъчката. От тогава от време на време вдигам рязко висока температура и ме тресе. Докторите казаха, че понеже са ми изтънели жлъчните тръби, там се събира мръсотия и от там организмът реагира. Сега ми предлагат да ми сложат изкуствена тръба, но аз чувам противоречиви мнения. От една страна е добре да се сложи такава тръба, защото иначе се увреждал черния дроб. От друга пък било хубаво организмът да се справи сам.
Моля помагайте с мнения - наистина не знам какво да правя  Sad

За коя болница става въпрос? Във Военна болница лекарите са наистина много добри при разрешаване на подобни проблеми и вярвам, че там ще получиш най-добрата консултация. Препоръчвам д-р Крум Кацаров - гастроентеролог и хепатолог, завеждащ отделение Гастроентерология на ВМА.

# 2
Това е доста сериозно състояние. Мой близък имаше някакъв проблем с жлъчката и никой не искаше да го лекува, всички предлагаха операция. Тогава попадна на един лекар, който се консултира и с проф. Чернев и проф. Кръстев и продължава да го наблюдава след успешно лечение. От него знам, че във ВМА няма добри гастроентеролози- всички са като хирурзи, искат да  касапстват! newsm78 Абе военни! Hug
Може би трябва да потърсиш в Александровска или Иван Рилски своя лекар! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт