Количка Kraft

  • 555
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Гледах миналата седмица в магазин, на който името не зная (на бул.Цар Освободител, срещу Окръжна болница ) такива колички.
не съм чувала обаче каквито и да било отзиви за тях.
По информация от продавачките (изключително нелюбезни) това са немски колички и до там.
Триколка си харесах, но не запомних точният модел като име. Предлагат се със столче за кола 0-13 кг. Доста са леки- 8 кг.
Имате ли впечатления?? Ще съм благодарна на всякакви мнения,
Предварително благодаря,
  bouquet

# 1
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Никой не е отговорил,
дали пък не е световно неизвестен производител със съмнителен произход!??

# 2
  • Мнения: 11 003
Доколкото знам, Kraft са немски колички, които се произвеждат в Турция. Една приятелка има комбинирана триколка на марката и е доволна. Peace

# 3
  • Мнения: 3 211
една приятелка имаше такава, изкара 1 година и се счупи.
не беше особено маневрена, сигурно има и сполучливи модели, нз
въпреки, че познавам собственичката на магазина, нямам повече инфо

# 4
  • варна
  • Мнения: 256
Има още една тема за тези колички..но явно не си търсила. Аз лично я бях пуснала когато избирах количка з анас.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283623.msg7157154#msg7157154
Еее рискувах и си купих точно Крафт Peace. Само чеее..количките не са немси, а са си изцяло турски. Незнам защо продавачките се опитват да лъжат така безочливо Thinking...Те не са ли чували за интернет  Whistling
Ta...както е аз съм безкрайно доволна...за сега Peace Нашата количка е супер лека...по характеристи е 8,5кг, но дефакто няма 8 Laughing....Позлвам я от първия ден в който ми е била необходима и се надявам да я използвам до последния Praynig.Изключително маневрена, малка, лесно се сгъва....
Нооо,,всеки сам преценява какво да избере Hug

Общи условия

Активация на акаунт