Мебели втора употреба в София

  • 39 891
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
 Четох, четох и никъде не можах да намеря такава тема и за това пускам. Знам, че в София има такива магазини и то със съвсем не лоши мебели, така че моля, който знае адреси да сподели. Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
на булевард Никола Вапцаров след спираката на 88, близо е до кръстовището със Сим. шосе, там съм виждала магазин с надпис "мебели втора употреба германия" или нещо подобно

# 2
  • София
  • Мнения: 1 341











Аз съм чувала за такъв магазин около Парк Хотел Москва.
Но не съм ходила да гледам.

# 3
  • Мнения: 3 818
Не точно втора употреба, а мебели с разни минимални дефекти - ето сайта http://www.galleon1.com/

# 4
  • София
  • Мнения: 794
на булевард Никола Вапцаров след спираката на 88, близо е до кръстовището със Сим. шосе, там съм виждала магазин с надпис "мебели втора употреба германия" или нещо подобно
Да, там съм влизала преди около 3 години, но очаквах като са втора употреба цените да са по-ниски, но нямаше нищо подобно, доста високи бяха. И пак повтарям, че това са данни от преди 3 години Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 341
Не точно втора употреба, а мебели с разни минимални дефекти - ето сайта http://www.galleon1.com/



Точно този магазин имах предвид!!!Мебелите там са "излезли" от мода!

# 6
  • Мнения: 238
 Да, ще отида да разгледам. Може и да се намери нещо по-така в Галеон. Чух, че по Сливница също имало, но явно си трябва обикаляне.

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Тези на Галеон доколкото знам са немски, Некермански и доста ги хвалят, но трябва честичко да се посещава, защото показаното в сайта няма много обощо с действителното налично  Peace

# 8
  • Мнения: 1 783
Срещу кино АРЕНА(Люлин) имаше такъв магазин преди време но сега не знам дали все още съществува, не съм и влизал в него така че не знам доколко ще ви е полезно инфото ми.
Успех в търсенето.

# 9
  • Мнения: 3 830
Пу, да следя и аз тука. Peace

А антикварни мебели знаете ли някъде да се продават?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 341









Антиквариати има по центъра много.На женският пазар - също.

# 11
  • Мнения: 3 830









Антиквариати има по центъра много.На женският пазар - също.

А мебели има ли в тях? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 1 341








Да.Има.Сега се сетих,че видях такъв магазин на Раковска ,след Дондуков в посока Сливница.Беше в началото на една пряка на Раковска.Имаше легла,скринове,столове и маси.

# 13
  • Мнения: 3 830








Да.Има.Сега се сетих,че видях такъв магазин на Раковска ,след Дондуков в посока Сливница.Беше в началото на една пряка на Раковска.Имаше легла,скринове,столове и маси.

Мерси, мила.  bouquet Hug
Ще ги проверя в Петък.

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Срещу кино АРЕНА(Люлин) имаше такъв магазин преди време но сега не знам дали все още съществува, не съм и влизал в него така че не знам доколко ще ви е полезно инфото ми.
Успех в търсенето.
Няма го отдавна!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт