МоятА КУХня - моЕто ЦаРствО, тема 15 за всичКИ лЮбиТЕли и позНаВАЧИ...

  • 53 807
  • 309
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
...в бяло



...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 14
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 13 
СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма
СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка




Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа


# 1
  • Мнения: 1 269
Да не изпусна новата тема, ще ви споделя, че си избрахме цветове за новата кухня. Шоколад и млечно оранжево. Само за плота имаме спор с мъжа ми - той иска сиво, а аз не. Чудя се дали  нещо бежово ще обедини тези два цвята? Thinking

# 2
  • Varna
  • Мнения: 439
Дидка - благодарим за новата тема... точно бях почнала в старата да отговарям.
hana1 , ако това тук е твоята мивка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7856933, моля те кажи ми цена на мивката, смесителя и дозатора за препарат за съдове и от къде са купени. Искам точно същите.  bouquet
 
 


Това не е моята мивка, но такива смесители и дозатор за течен сапун има в Бриколажа. Тук във Варна знам къде има такива мивки, но за София незнам. А тази мивка мисля че е на Сис7, но тя пък е от Пловдив, така че незнам и тя доколко може да ти е полезна. Само да не съм объркала кухните - ако е на някой друг - да ме извини!

# 3
  • Мнения: 1 186
 Popcorn и аз в новата тема Peace

# 4
  • Мнения: X
Най-накрая дойде ред и до кухнята. Вчера с мъжа ми харесахме една от тези полските-"Ника" , но има разминаване в едни 10см., които остават като празно пространство и не знам какво ще ги правя. Все още сме в процес на голямата чуденка дали да я вземем тази готовата или да поръчаме другаде по наши размери.  newsm78

# 5
# 6
  • Мнения: 645
ами, можете да сложите лайсна в единия край с цвета на кухненските плотове, аз имам такава, но е ок. 5 см

# 7
  • Мнения: 301
  bouquet за Дидка все така оригинална

# 8
# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Хайде и аз ЦОП  Embarassed
Да си кажа , че днес ми карат кухнята  Peace. И до седмица може и аз да се похваля Flutter. Обаче имам 2 въпроса , нещо не ми харесаха дръжките които ми предложиха а не знам къде да разгледам за други  Naughty , и ако се сещате тези лунички които се монтират под шкафовете но д не са онези триъгълните  newsm78, Blush абе пусто как не ме бива в обясненията , та ако някой ги е виждал някъде моля за помощ  Praynig

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз да се запиша!
Момичета знаете ли къде мога да намеря снимки на дневна, само че не с кухненска маса със столове, а със ъглови кухненски дивани или сепарета?

# 11
  • София
  • Мнения: 642
Най-накрая дойде ред и до кухнята. Вчера с мъжа ми харесахме една от тези полските-"Ника" , но има разминаване в едни 10см., които остават като празно пространство и не знам какво ще ги правя. Все още сме в процес на голямата чуденка дали да я вземем тази готовата или да поръчаме другаде по наши размери.  newsm78

hrisska, вие да не правите нашата кухня??? И ние сме си поръчали такава и също имаме 10 см. дупка  Laughing Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 639
Моята кухня е готова от един месец, и все нямам време да я снимам и да я покажа  Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
mrancho , доколкото знам в магазините за обков има дръжки  newsm78
Имаше линкове в предни теми. На какви дръжки си се спряла - аз ще искам от тези, които са като "вградени " във вратичката.
Ние чакаме всеки момент акт 15 и като го вземем - поръчваме кухнята и ще покажа крайния вариант на проекта като наближи  Crazy

# 14
  • Мнения: 674
Моята кухня е готова от един месец, и все нямам време да я снимам и да я покажа  Mr. Green

Твоята я чакам с нетърпение вече Mr. Green Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт