Тестове за овулация

  • 798
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Искам да попитам имате ли наблюдения тестовете за овулация точни ли са и винаги ли трябва да са еднакво активни девте чертички за да е сигрно че има пик на ЛХ?

# 1
  • Мнения: 1 775
Ето две пресни теми по въпроса от 2ра страница на подфорума, библиотеката също е пълна с информация.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339200.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302672.0

# 2
  • Мнения: 29
Благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз този път правих 3 теста в поредни дни според дължината на цикъла ми, както е указано на опаковката.Нито един път тестът не ми даде втора черта наситена, колкото контролната.Започнахме опитите след втория тест. Правили сме секс само два пъти през ден на 11 и 14 ден при цикъл 26-27 дни, не знам дали сме успяли, то ще се разбере в края на месеца. Peace на всички

# 4
  • Мнения: 29
А знае ли някой кога точно настъпва овулацията, обикновено графиката е спадане преди О и после рязко покачване, кой ден е верния, този с ниската температура или следващите 1,2 дни с по висока?

# 5
  • Мнения: 3 675
Не съм мерила никакви температури, но мисля, че трябва да има повишаване на температурата по време на овулация.

# 6
  • Мнения: 25
Здравейте, да попитам....
правя си тест за овулация. По указания пише, че трябва да е в точен час.
В петък го започнах и го правя в 17 ч. Въпросът ми е, сега след като се смени времето трябва ли да го направя в 16 ч. или да е пак в 17 ч. по новото време?

# 7
  • Мнения: 1 775
Здравейте, да попитам....
правя си тест за овулация. По указания пише, че трябва да е в точен час.
В петък го започнах и го правя в 17 ч. Въпросът ми е, сега след като се смени времето трябва ли да го направя в 16 ч. или да е пак в 17 ч. по новото време?
Ох, как ме развесели Mr. Green. Мда, тестовете за овулация са автоматично програмирани да засичат смяната на времето Mr. Green.
Съжалявам, че не мога да ти помогна със съвет, по мое мнение един час няма никакво значение.

# 8
  • Мнения: 25
Simple Smile) няма лошо...и аз съм весела, но понеже правя такива тестове за първи път през живота ми:) и ми се иска да съм супер стриктна. Четох тук изказване на една дама във форумите, която каза, че това било важно..., точното време. От 12 до 20 ч. си избираш час и не бивало да го променяш. Simple Smile)) Разбирам, че не са програмирани тестовете..., може би зададох въпроса си неправилно:), а просто исках да попитам дали е важно да е в съвсем точен час!:)

# 9
  • Мнения: 1 775
Разбирам те, когато човек има силно желание за бебче, се опитва да направи всичко, което зависи от него, по възможно най-правилния начин, за да си постигне мечтата.
Аз например, може би бих направила преход в часовете за тестване - днес щях да тествам в 16:30, а утре в 17:00.

Общи условия

Активация на акаунт