БИЗНЕС-сватбена агенция?

  • 1 619
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте
снощи най-случайно се замислих дали бизнесът на сватбените агенции е печеливш.
понякога съм се чудила, ако реша, какъв малък бизнес да си завъртя-салонче за красота,магазин,агенция за недвижими имоти..
принципно съм с юридическо образование,но поне засега ми се иска да върша нещо хем печелившо,хем не толкова обременяващо,хем приятно..и се замислих-истински кеф би ми било да имам сватбена агенция. Mr. Greenще се срещам с млади,влюбени хора,ще съм свидетел на хубави истории..като по филмите. Joy
освен това да отовориш сватбена агенция не изисква голямо капиталовложение-ако не се получи няма да съм в депресия.какво толкова-наемаш един хубав офис,завързваш контакти с фотооператори и диджей..и хайде.
ама като се замисля-дали ще влезе изобщо някой в хубавия ми офис?има доста сватбени агенции,а баш при мен ли ще се спрат??? Mr. Greenпък и колко ли сватби трябва да организирам на месец,та да спечеля толкова,че да си избия и наема и да съм отгоре даже порядъчно..?хм Whistling
иначе смятам,че ще се справя/стига да има с какво../скоро беше и моята сватба и си я организирах сама,но по такъв начин,че за нея дъълго ще се говори..в добрия смисъл. Joy
и нека си дойда на въпроса..смятате ли,че да имаш сватбена агенция е печеливш бизнес?не говоря за доходи,от които ще си купя S класа,ноооо да е доволно. Laughing
ще съм благодарна да чуя мнението ви.. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 556
Ако имаш добри идеи, нищо чудно да потръгне, макар в БГ все още да не е толкова разпространено като услуга.

Бях чела някъде, че Деси Банова, която съобщава времето по Нова, се е пробвала с такава, но бизнеса й не потръгнал (не знам доколко е вярно, но гледам Деси пак времето показва, може да се е отказала от сватбената агенция).

# 2
  • Мнения: 4 491
Трябва да имаш изискан стил и хиляди идеи, за да реализираш подобно нещо. Аз например, ако съм ти клиентка, бих те влудила, защото стандартните сватби ме дразнят, сигурно затова не съм се оженила още.  Rolling Eyes Иначе този бизнес не е още развит в България, така че е добро, като идея. Но наистина трябва да имаш железни нерви да се справяш с капризните булки и да притежаваш неповторим, оригинален стил. Ако решиш да се хванеш - успех!   bouquet Може пък и да опра до твоите услуги някой ден, знае ли се дали се знае.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт