Мнения за д-р Кръшков от Селена

  • 14 685
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мами! Какво мислите за раждане в Селена и по-точно за д-р Кръшков Предстои ми да родя на 15.12 и мисла да е там

# 1
  • Мнения: 566
здравей ,незнам как е в селена но преди малко повече от 3 години раждах първото си дете при доктор Кръшков (тогава все още работеше в окръжна болница) без никаква уговорка просто се падна че той беше на смяна МНОГО съм доволна от него ,помогна ми да родя много бързо ,е наложи се епизотомия но бебка беше доста едра (4 кг  Wink) но след това той ми направи много добър шеф и си бях като момиче  Mr. Green,сега с втората си бременност ходих в селена на 4д и случайно попаднах отново на него и пак съм доволна от отношението му .Мисля че е много добър лекар и спокойно можеш да му се довериш .А ако може да те попитам колко ще ти струва раждането там за да помисля за моето.Благодаря ти предварително.Успех и здраво бебче на финала Peace

# 2
  • Мнения: 11 003
Има цяла тема за АГ клиника Селена, най-добре попитай там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320872.0

# 3
  • Мнения: 641
Аз бях при него на 4д преди 10 дни,за бебето ми каза всичко и съм доволна,но моя проблем,който беше очеизваждащ го пропусна.Добре,че неговият колега др.Матев се намеси та чак тогава разбрах какво ми е.Не съм особено доволна.

# 4
  • Мнения: 156
Здравей,казвам се Марина и имах късмета да родя сина си именно при доктор Кръшков в АГ Селена.Така с помоща и професионализма на др.Кръшков на 16.07 се появи малкия  Жорко.
Впечатление прави спокоиствието с което работи,аз съм спокоина натура и това ме впечатли.Не трябва да забравяме че не всичко зависи от лекарите.Всяко раждане е индивидуално затова винаги има доволни и не толкова доволни.Лично аз съм щастлива от факта че избрах и родих сина си при др.Кръшков ,а най-важното е че в неговите ръце се чувствах спокойна.Защото най-важното е да имаш доверие на доктора в чйито ръце се оставяш




Общи условия

Активация на акаунт