Някой пробва ли вече новата Лактана?

  • 862
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Интересува ме дали някое бебче вече е опитало от новата Лактана Био,която пуснаха на пазара?
В магазина,от който си купувам млякото,вече няма от старата/аз взех последните две кутии Mr. Green/ и казаха,че вече им карат само новата.
Но сина ми е много труден на ядене и доста млека сменихме,докато се спрем на Лактана ooooh!И сега незнам дали ще му хареса новата,дали има някаква разлика във вкуса и т.н.

# 1
# 2
  • Мнения: 552
Дадената от теб тема отдавна я прочетох,НО по-скоро ме интересува дали някое бебче вече я е опитало и как се приема?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
При първия прием я отказа. На следващият ден пропи...

# 4
  • Мнения: 999
Моето дете е на 3-ка и я приема доста добре. Според мен новата 3 не е толкова гъста като предната и не се получава пяна както преди когато разклащаш шишето.

# 5
  • София
  • Мнения: 268
И ние сме на 3-ката....Не мисля, че въобще направи някаква разлика като преминахме на новата. А винаги приема нови вкусове с доста подозрително изражение...Това ме кара да мисля, че във вкуса няма разлика

# 6
  • Мнения: 781
Не направи никаква разлика Peace

# 7
  • Мнения: 1 232
Как мога да си я поръчам? На мен в аптеката ми казват, че не я внасят!!!

# 8
  • Мнения: 552
Как мога да си я поръчам? На мен в аптеката ми казват, че не я внасят!!!
От къде си?

# 9
  • Мнения: 36
Ние сваршваме вече парвата кутия от новото мляко-не се мръщи,напротив имам чувството,че му е по добре от старото засища го и изкарва 4ч.спокойно...знам ли може и аз да си въобразявам...но определено сам доволна! Peace

Общи условия

Активация на акаунт