cena na test za ovulaciq

  • 2 742
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Moje li nqkoi da mi kaje kolko struva testa za ovulaciq i ednokratno li se izpolzva.Ot 3 mes se opitvame da zabremeneq no qvno ovulaciqta mi e ili ranna ili kusna zashtoto nishto ne stava kato presmqtam.cikala mi e 25-27 dni,no qvno samo testa shte mi podskaje.Veche zapochvam da se otchaivam.Ima i dryg problem.Po princip znam che ne trqbva da se pravi sex za da se zabremenee a naistina da pravim lubov,ama pri nas veche ne e taka.Edinstvenoto neshto za koeto mislq e che iskam da imam bebe i vinagi kogato zapochvame da pravim neshto si kazvame"aide da si napravim bebe"Znam che ne trqbva da e taka ama kak da si premahna tazi fiks ideq ot glavata si.Na brat mi mu se rodi na skoro momichence i toi mnogo me zarebi.Moje li nqkoi da mi dade nqkakuv suvet.Blagodarq

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Пиши на кирилица!
Тестовете са между 10 и 30лв  Peace
За еднократна употреба са  Grinning
Не се психясвай много, ако можеш

# 2
  • Мнения: 29
Лесно е да се каже "не се психясвай много", но е важно да се намери начина за да се постигне. Най-трудно е да се преборим със собствените си мисли. Обикновено, като не ни се спи вечер бройм овцете. За да не ни се спи има много причини, стрес, мисли и пр. и броейки овцете ние се съсредоточаваме върху нещо крайно различно и последователно от лошите ни мисли и така се оказва, че заспиваме. Малко се откъснах от темата  Simple Smile , но подобен метод прилагам за да се наслаждавам на секса. Мислите дали сега е момента за бебе, дали ще стане или не, наистина могат да помрачат удоволствието от любовните ласки. Моето спасение е оргазмът (аз си помагам за да успея, но при всеки е различно).  Определено си заслужава  Wink

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не ми се философства по никое време и затова казах да се опита да го направи, знам,че не е лесно!Но се опитваш да не мислиш за това
Тва с овцете не ми се струва подходящо по време на секс  Tired

# 4
  • Мнения: 29
Нямах предвид да броиш овце по време на секс Simple Smile, а да си откъснеш мислите за бебето като си мислиш как да достигнеш оргазъм, не съм се изразила добре явно...

# 5
  • Мнения: 3 675
Клийр Ову тест е на цена 11-12 лева, аз моите ги купувам на цена 10,50.Зависи от аптеката.Вътре са 5 теста плюс един за бременност.Знам, че може да се купуват и на бройка по 2,50, но мисля, че в опаковка излизат по-евтино.Мен пък ме зариби една приятелка, която наскоро роди дете, въпреки че ние не се пазим вече 2,5 години.Едва този месец си купих тестове, защото видях, че бебето не се получава толкова време.Моят цикъл е като на авторката, аз лично започнах тестовете от 9 ден, третият тест ми беше вече с втора черта, която не беше толкова наситена като контролната, но на мен ми писна от това, че е не положителен и ги хвърлих в шкафа.Секс сме правили с мъжа ми на 11 и 14 ден, какво е станало не знам. newsm78

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Пиши на кирилица!
Тестовете са между 10 и 30лв  Peace
За еднократна употреба са  Grinning
Не се психясвай много, ако можеш
Peace

Общи условия

Активация на акаунт