Бледа втора черта и менструация

  • 2 365
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Това не ми се беше случвало. Направих тест след един ден закъснение, защото очаквах нещо да е станало, а и защото ходих на невролог, който ми изписа лекарства. За да съм сигурна преди да пия лекарствата, реших да си направя тест (беше 11часа сутринта, тест лентичка). И се появи втора бледа черта, но определено я имаше. Правила съм доста тестове, имам две бременности, завършили с раждания и една - с аборт. Знам какво е положителен тест и е нормално да е бледа втората черта по това време на деня и след само един ден закъснение. Но вечерта реших да потвърдя с втори (Shure check) - втора черта се появи след час, не до 10 минути, както пише на кутията. А после ми дойде и менструацията. На какво да вярвам?

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Съжалявам.Мисля,че е била т.нар химическа бременност, т.е. това са бременности, които се прекъсват сами в много ранен етап

# 2
  • Мнения: 1 335
На менстрацията. По много причини. Ако внезапно спре или почувстваш болки или дискомфорт, звънни на док

# 3
  • Мнения: 28
Благодаря за отговорите!

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
На менстрацията. По много причини. Ако внезапно спре или почувстваш болки или дискомфорт, звънни на док
Peace

# 5
  • Мнения: 3 675
Това означава, че е имало бременност, но яйцето е било изхвърлено от организма, че има кухо яйце, някаква хромозомна аномалия.Причините са това могат да бъдат много, това е спонтантен аборт в много ранен етап, който се проявява именно като идване на месечното кръвотечение.Може и химическа бременност да се нарича, това не знам, но за да има положителен тест, това означава, че е имало имплантация, защото хормонът, който теста засича се отделя след имплантирането на зиготата в маточните стени.

Общи условия

Активация на акаунт