Януарското човече мести наляво и надясно коремчето на мама вече

  • 15 362
  • 303
  •   1
Отговори





01 януари
sladur4esta(Калина)
barboran4e(Гери)

bibskolet

velizara_82




02 януари


suny4
                                                                                         



03 януари

Бръм(Ваня) втора бременност
Данчевтора бременност




04 януари


соня82
irinabrвтора бременност
cveti petkova



05 януари


olgarita
vi ki to 82

cremcaramel

desisladka
Лено



06 януари

gal4etto
Cyber_Cat
bilqna_dvвтора бременност



07 януари

kateto83втора  бременност
Амелиявтора бременност
vampbal
artexaвтора бременност



08 януари


bebe83




09 януари

danincetо(Дани)
nevencheto(Невена)
къдравелка



10 януари

bubi4ko(Диана)втора бременност
vanilla80
liletka
втора бременност
soffii
Djoneto
deni_d81
oceola втора бременност
sneji_to83 - втора бременност, близнаци и



11 януари

evjeni(Жени) втора бременност
vailet 79(Виолета)
доня КОПРИВА(Лили) втора бременност
zozima(Кристина)



12 януари


Киша(Даниела) втора бременност
ral4e:)



13 януари
tobito(Неда)




14 януари


4baby втора бременност
lubito
anishka втора бременност



15 януари

bub4eto
pepina t
Радостчо(Радостина)
maznislava



16 януари

katalina_79



17 януари


rumka_lokumkaвтора бременност
Любопиткавтора бременност
stelaruseva
vesito82
Tanika втора бременност
hris1981
Georgieva1(Грета)



18 януари

dun4o
zahar4e
koral
anita bs(Ангелина)




19 януари

                                                                                                                 
tony1166(Антония) втора бременност
eligeorgieva



20 януари

emy17
lorini(Мария)



21 януари

aubergine(Галя) втора бременност
tsveti pastarmajieva       
bili bili
veni i koci



22 януари
                                                                                                               
mini _79(Мария) втора бременност
shturcho2009

Petinka82
втора бременност

Мим

PEnu4ka(Ирена)

irko(Ирина) втора бременност       



23 януари

denica007

tony


Алина втора бременност
Alizarina
elli_g
kateri4e(Ася)



24 януари

                                                                                                                   
nadeto_pm
Kokonut(Мила)
Бели Ружи втора бременност 



25 януари

Smiling_Sisi(Свилена)
tanitka(Таня)
                          tais(Мира)втора бременност
liol
veni78(Невена)
dorita



26 януари


Espa(Даниела)




27 януари


kali-m-g(Красимира)
pepi_slanchogledche втора бременност
lili69
bebka2304

Sunrice

green eyes(Оля)
idimi(Дияна) втора бременност



28 януари

                                                                                                                           
emsski(Ема)втора бременност
                                                                                                                           
Patilina трета бременност
mama Tanq чака близнаци



29 януари

geri-meri(popins)



30 януари
                                                                                       
Доника втора бременност
Murvet77 втора бременност



31 януари

alex222

Ние сме 103  preggo, очакващи 106  newsm30
От тях 43 , 39 и 24



Австралия

Patilina,
 Берковица

emsski,

Бургас

vesito82; hris1981; aubergine;lili69;bubi4ko;anita bs
;Алина;Katalina 79

Варна

vanilla80; Мим;Любопитка;tais

В.Търново

koral

с. Дъбово, Старозагорско

bilqna_dv

Кипър

nadeto_pm (Поморие)

Куклен

nevencheto


Ловеч

tobito

Плевен

desisladka

Пловдив

daninceto; tsveti pastarmajieva; kali-m-g; Murvet77; Радостчо (Лондон)

Разград

oceola;dorita

Русе

deni_d81; stelaruseva

Свищов

pepi_slanchogledche;elli_q

Сливен

idimi

София

sneji_to83; Evjeni; Киша; ral4e:); Tanika; tony1166; lorini;shturcho 2009; denica007; Бели Ружи; Kokonut; Smiling_Sisi; tanitka; Доника;green eyes(Плевен); sladur4esta;Бръм;Данче;barboran4e;kateri4e irko;zozima;Доня Коприва

Стара Загора

mini_79;vailet 79;bebka 2304

USA
suny4 ;mama tanq

Полезни линкове :
Ние чакаме бебе - Дневник Календар
3D календар на бременността
Таблица на бременността- седмици/месеци
Календар на бременността по седмици
Пренатално общуване
Бременност и кръвно налягане
Здравословно хранене по време на бременност
Да ядеш за двама или как влияе теглото върху бременност
Билки и бременност
Витамините през бременността
Красива бременна
Таймер за измерване на контракции
Събиране и съхранение на стволови клетки
Д-Р СПОК
Списък с необходими вещи, оборудване и аксесоари за бебето
Списък, с необходимите неща за болницата

Ето ни и в целия ни блясък smile3509 ... и нашите  pregnant

Както се казва момичета види му се края. И за да не ни свари съвсем неподготвени ето и нашите  smile3552 :
Бърборанче (София) - Глобул
Лорини (София) - Мтел
Мини 79 (Ст. Загора) - Глобул
kali - m - g (Пловдив) - Глобул
Доника (София) Мтел и Вивател,
както и всеки друг, който вие си предпочетете. Номерата ще се разпространяват на лични по желание на клиента newsm53


Към старите теми

тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 14:33 от january09

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, добро утро.
Пуснах темата на бързо, че както бях готова така и се замотах. Излизам и следобяд като се върна ще я пооправя Rolling Eyes
Както винаги започвам - нека я изпълним само с хубави новини.
Лек ви ден  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 102
И аз пожелавам само хубави новини.  Praynig
Чакаме в най-скоро време включване на Доня.

# 3
  • Мнения: 429
Хоп и аз в новата темичка,да я пълним само с хубави новини. Доника Hug Hug Hug
За ВИП стаите...аз наистина искам прилична стая (чиста, удобна и т.н.), но не си представям да съм сама...Толкова по-приятно и по-леко е когато имаш с кого да си побъбриш Laughing Следващият път ще разпитам в Шейново за условията, защото и аз като Лорини искам свиждания и искам бебчо да си е при мен!
А в декемврийската тема се разпространяват новини за мами родили бебенца, с пол различен от този, който са им казали на 3Д и 4Д hahaha Да са ни живи и здрави бебоците, но се замислих, че трябва да сме подготвени за изненади! А ние на нашето как му говорим в женски род,ако се роди момченце ще има да ни се сърди Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро! Пожелавам само хубави новини и дискусии в новата ни тема - както винаги страхотно оформена:)

Ние пък вчера уж само да разгледаме отидохме, а се върнахме с кошара и матрак, а вчера от Технополис вехме много готини термометърчета на Филипс - та с първите покупки се престрашихме - лека полека всичко трябва да е готово преди беба да се появи.

Май варненки са се ориентирали към Св. Анна, само аз ли съм решила да раждам в Майчин дом? Дори напоследък си мисля и екип да не си избирам...

# 5
  • Мнения: 917
Бре, да се запиша и аз в първите редици.
Доника  bouquet
Нека си изпълним с радостни вести новата темичка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 932
Добрютро и от мен !
Да ни е честита новата темичка!
Митко е при баба си , аз съм на работа следобед , какъв чудесен ден за мързелуване !
Хубаво си е в Майчин дом , но аз принципно съм против да ми вземат пари , а да не предлагат нищо в повече от това , което се върши навсякъде . Вярно , безкрайно са усмихнати всички , удобно и чисто е , а да си седиш сам в стая след раждането е голяма скука . Аз съм против посещенията на външни хора при новородено , особен януари месец , има си достатъчно време след това да си гледате бебето . А в АГ-то е под всякаква критика . Та затова Св. Анна , не че там е върхът.Ако човек имаше истински избор къде да роди , както е на едни по-хубави места , просто бих си родила вкъщи.

# 7
  • София
  • Мнения: 276
Добро утро!

Barboran4e...и аз откакто прочетох в декемврийската за тези дечица с "непознат"/ объркан/ пол, само за това си мисля newsm78, а хем жените са ги гледали на 3Д добри специалисти.......Но  ние нали няколко пъти ( и при Марков и при Томова) му видяхме" топките" на младежа Peace, та това ме успокоява поне малко. Но наистина изненадата и шока след това е голям....Толкова месеца си го наричаш принц или принцеска....и накрая  излиза от противоположният пол #Crazy
Любопитка.....къде в интеренет пише, че не се препоръчват продуктите на АВЕНТ? И защо newsm78....сигурно заради бисфенола, предполагам?

Чакаме Доня Коприва да се появи, но сега се сщам, че тя май в новата къща каза че няма нет, затова може би- ще чакаме вести от нейната приятелка, която се включва тук да ни информира Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 932
Точно заради бисфенола . Даже из форума имаше доста теми по въпрос . Ще поровя и ще дам линк по-късно

# 9
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро честита ни нова темичка!
Днес пак ще е супер време за разходки на големите коремчета, ще събираме слънчице още малко, освен разходките и режим на ядене имам само протеини ми казаха да наблягам много за да расте бебето, та сега съм на извара, сиренце, мляко , яйца и всичко млечно, важното е малкото човече дето ритка усилено вече!
Приятен ден и много усмивки!

# 10
  • Мнения: 387
момичета добро утро и от мен...аз само на бързо да ви питам нещо...абе много съм се разкашляла и като кашлям си напъвам корема...има ли някаква опасност...мисля по-късно да отида до док да я питам...и така съм се разсополивила...ужас...нещо въобще не съм добре...и нищо не ми се яде, само плодове...
аз отивам пак да легна и после ще се включа да видя какво мислите и вие...

и все пак на не болните ПРЕКРАСЕН ДЕН  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 58
Здравейте и честита нова темичка. smile3501

Благодаря ви за хубавите пожелания.


Аз вчера бях на лекар че нещо много ми се засилиха контракциите и започнах да усещам някакво придърпване и много се притесних. Доктора ми изписа да пия магнерот и но-шпа и да видим дали ще има подобрение.

# 12
  • Мнения: 705
Здравейте, мами!
Доника, браво за новата темичка!
За избор на педиатрите може да намерите препоръки от други момичета тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30924.20 ако критерии при избора на специалиат за късно захранване и продължително и изключително кърмене. Таничка, във Варна до ВИНС-а има някаква лекарка, която момичетата от града горещо препоръчват и мисля, че няма да ти е далеч.
А за бисфенола, за да не се ровите: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=86776&mode=threaded
И още нещо за пластмасовите шишета - токсичните елементи в пластмасата се отделят най-вече при претопляне в микровълнова печка, затова и на продуктите на "Градус" ,да речем, пише продуктите да се извадят от опаковките преди да се размразяват (които не съдържат бисфенол, а полистирол, но принципът е същият).
До скоро и усмихнат ден на всички!   bouquet

# 13
  • Мнения: 60
Запис Heart Eyes.Темата е страхотна ,нека да се пълни само с хубави новини и добро настроение smile3501- на авторката.
Мим,в началото ходих в Майчин дом на прегледи после се отказах защото реших , че така и така се осигурявам поне да си ползвам здравната каса.Наистина там отношението на докторите и сестрите е страхотно,за стаите не знам но предполагам ,че са много хубави.Отказах се да раждам там най - вече заради това,че ако не дай - си боже стане нещо разделят майката и бебето-майката остава в Майчин дом а бебока носят в АГ или Св.Анна,т.к нямат такова отделение за недоносени бебета и необходимата апаратура.Така поне зная аз.
Ако желаеш можеш да се позаинтересуваш за ВИП стаите на АГ,казват , че са много хубави ще ти излезе колкото в Майчин дом и ще си по спокойна.Останала съм с впечетлението,че си водиш консултациите в Санита при мъжа,ако е така моля те кажи ми колко пъти ходиш на консултации,колко пъти ти пуска изследвания и плащала ли си пакет за услуги от 150 лв.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 338
Весел и успешен ден на всички!

Честита нова темичка  newsm18
Имам въпрос към бургазлийки коя ще се нагърби с ролята на вестителка   phoneuu  ruporuu ?

Общи условия

Активация на акаунт