много светло бежово зацапване и бременност

  • 6 063
  • 5
  •   1
Отговори
  Ами направо  тази седмица разбрах, че съм бременна, 2 дена преди появата на цикъла, положителен тест, ходих на лекар, каза, че още е рано да се види плодното сакче, по мои преценки сега влизам в третата седмица, но лекаря каза, че имам всички признаци, че съм -удебелени стени на матка и още някакви неща ми каза!Вече имам закъснение на цикъл и пак правих тест пак положителен, обаче имам леко бежово зацапване и се чудя на какво ли може да се дължи, сега би трябвало да съм в цикъл, казах на гинеколожката и тя каза, че най-вероятно се касае за цветна бременост! Сега в понеделник съм пак на преглед при друг лекар, но си мисля, дали това бежово зацапване е повод за притеснение??Имам и непрекъсната тъпа болка от дясната страна към крака!!

# 1
  • Мнения: 1 335
Много обичам понятието "цветна бременност"  Tired
Да, розовото зацапване може да е повод за притеснение. Обади се на тази лекарка и обсъдете въпроса да ти изпише прогестеронов препарат (няма да ти навреди по никаъв начин) и нещо от сорта на но-шпа (заради тъпата болка). Гледай да лежиш повече ако е възможно. Ако зацапването се засили потърси (друг) лекар.

# 2
ами засега ми каза да пия само Неофолик, и аз не смея да взимам други лекарства! А зацапването не е розово, а си е точно бежово!До понеделник сутринта, когато ми е часа за другия лекар, предполагам няма да има проблем, ака си е толкова минимално, нали???

# 3
  • Мнения: 1 335
Неофолик-а (което си е фолиева киселина) няма никакво отношение в случая. Често се появява такова течение при бременност около дните на менструацията. Следи се и бъди спокойна.
Прогестеоновите препарати се изписват за задържане и подпомагане на бременността.

# 4
  • Мнения: 284
Дано всичко да бъде наред при теб. Praynig
Стискаме палци и ти пожелавам лека бременост и едно прекрасно бебче. Heart Eyes

# 5

Общи условия

Активация на акаунт